Forever 21 podbija stolicę

0

Popularni przedstawiciele świata mody, kultury i mediów jako pierwsi odwiedzili warszawski salon marki Forever 21.

W czwartek, 23 marca, zaproszeni przez markę aktorzy, osobowości telewizyjne, modele, styliści, trendsetterzy, blogerzy i przedstawiciele mediów mieli niepowtarzalną okazję przekroczyć próg pierwszego w Warszawie salonu Forever 21 w Złotych Tarasach. To trzeci salon w Polsce.

Wśród gości znaleźli się m.in. młoda, popularna aktorka Julia Wieniawa, pierwszy polski zawodnik w lidze NBA, Cezary Trybański, modelka i dziennikarka Ewa Pacuła, dziennikarka Paulina Drażba, prezenterka Anna Dec czy Magda Samborska, autorka bloga Rebellook.

Przedstawiciele firmy Teren Management Europe, wyłącznego franczyzobiorcy marki Forever 21 w Europie Wschodniej i Centralnej, z radością powitali gości i razem z nimi świętowali otwarcie pierwszego salonu w Warszawie. W czasie wieczornego przyjęcia, goście zostali zaproszeni do poznania oferty marki i ekskluzywnych zakupów oraz obejrzenia tanecznego pokazu kolekcji Forever 21.

Czwartkowy VIP event był jedynie wstępem do wielkiego otwarcia salonu, które odbędzie się już w najbliższą sobotę, 25 marca, o godzinie 11.00. Otwarcie będzie dniem pełnym mody, muzyki, dobrej zabawy i wielu niespodzianek. Każda osoba, która pojawi się w kolejce do salonu przed godziną 11.00 otrzyma voucher na 30% zniżki na całe zakupy, który będzie można wykorzystać wyłącznie w dniu otwarcia.

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ