WARSZAWA: Ostrzelał policjantów i zniknął w mroku! Trwa pościg za bandytą

0
Do strzelaniny doszło w czwartek wieczorem na warszawskim Żoliborzu. Patrol policji chciał wylegitymować mężczyznę, wtedy ten otworzył ogień do funkcjonariuszy i zaczął uciekać – poinformowała TVP Info.  Nadal trwa pościg za uciekinierem.
Policja poszukuje mężczyzny, który na warszawskim Żoliborzu strzelał w kierunku interweniujących policjantów. Jeden z funkcjonariuszy oddał kilka strzałów w jego kierunku – poinformowała Komenda Stołeczna Policji.
Jak podaje TVP Info, do strzelaniny doszło przy ulicy Popiełuszki na Żoliborzu. Policjanci weszli na klatkę schodową jednego z bloków, gdzie spotkali mężczyznę. – Mieli go wylegitymować, ale mężczyzna wybiegł na ulicę i zaczął uciekać – powiedział Rafał Retmaniak z zespołu prasowego KSP. Gdy funkcjonariusze pobiegli za mężczyzną, ten wyjął broń i oddał kilka strzałów w ich kierunku. – W reakcji jeden z policjantów oddał kilka strzałów w kierunku mężczyzny, ale ten oddalił się i uciekł. Trwają jego poszukiwania – powiedział Retmaniak.
Policjantom nic się nie stało. Mężczyźnie, który strzelał, prawdopodobnie też nic się nie stało.
Jak powiedział IAR aspirant Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji, policjanci weszli do bloku, aby wykonać czynności służbowe w jednym z mieszkań.
Policja, na razie nie udziela innych szczegółów zdarzenia.
Źródło TVP Info

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ