WARSZAWA: Kto zna tego złodzieja? Udawał kolekcjonera

0
Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą czynności w związku z kradzieżą pieniędzy w sklepie z żywnością orientalną. Nieustalony dotychczas mężczyzna skłonił osobę pokrzywdzoną do okazania pieniędzy z utargu pod pozorem poszukiwania w celach kolekcjonerskich banknotu o nominale 100 zł.

Do zdarzenia doszło w dniu 20 lutego 2017r w jednym ze sklepów w centrum miasta . Nie ustalony do chwili obecnej mężczyzna wszedł do sklepu z żywnością orientalną i nakłonił poszkodowanego do okazania pieniędzy z utargu. Mężczyzna rzekomo poszukiwał banknotu o nominale 100 zł w celach kolekcjonerskich. Podczas przeglądania okazanych mu banknotów skradł część z nich i oddalił się w nieznanym kierunku.

2

Każdy kto rozpoznaję tego mężczyznę lub towarzyszącą mu kobietę proszony jest o kontakt  osobisty lub telefoniczny z policjantami z Wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu mieszczącym się w siedzibie jednostki przy ul. Dzielnej 12.

Informację można przekazywać telefonując pod numer 22/603 67 34, 22/ 6036153 lub w formie elektronicznej pisząc na adres krp1warszawa@policja.waw.pl

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ