Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan, fot. Instagram

Basia Kurdej-Szatan to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci telewizyjnych. Występuje w serialach, filmach a także prowadzi programy rozrywkowe, w których zresztą sama też próbowała sił. Nie tak dawno temu jasno opowiedziała się po stronie protestujących kobiet. Teraz fani zarzucają jej hipokryzję. Co takiego się wydarzyło? Zobaczcie.

Kurdej-Szatan pod ostrzałem Internautów

Barbara Kurdej-Szatan to jedna z aktorek, które pierwsze i najgłośniej poparły strajk kobiet w sprawie orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego. Spadł na nią gniew wielu fanów, którzy stwierdzili nawet, że odwrócą się od sympatycznej aktorki. Jednak nie w tym rzecz. Teraz Kurdej-Szatan oskarżana jest o hipokryzję, a wszystko z powodu tego, co wydarzyło się w Święta Bożego Narodzenia.

Chodzi o koncert kolęd, który puścił Polsat. W jego trakcie Barbara Kurdej-Szatan razem z mężem i córką śpiewała kolędy w Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Mariańskim Porzeczu. To rozgniewało część Internautów, którzy pod reklamą kolędowania na Instagramie Kurdej-Szatan wylali wiadro pomyj. Z pewnością nie takiej reakcji pod postem spodziewała się aktorka.

[irp]

Basia Kurdej-Szatan oskarżana jest o hipokryzję. Padają oskarżenia najcięższego kalibru. Dlatego, że z jednej strony popiera zabijanie nienarodzonych dzieci, a z drugiej afiszuje się w kościele, śpiewając kolędy z rodziną.

„Dobrze że panie ze strajku kobiet nie wtargnęły i nie przerwały tego koncertu. Nie mogła by pani udawać dobrej z mężem. Hipokryzja”, „Pani Basiu, a co ksiądz stojący obok na to, że jest Pani za kompromisem aborcyjnym/aborcją?”, „Hipokrytka”, „Jak można jednego dnia mieć błyskawice SS, a następnego dnia śpiewać kolędy?! Wstyd!” – czytamy w opiniach z pewnością zdenerwowanych Internautów.

Dlatego też, pod postem Kurdej-Szatan wywiązała się spora dyskusja. Jedne osoby zaciekle atakują gwiazdę, a inne ochoczo jej bronią. „Ja się pytam, co ma strajk do kolędowania? To raz, a dwa – baby, zacznijcie się interesować swoimi rodzinami, a nie cudzymi! Hania jest uroczą i śliczną dziewczynką! Zazdrosne baby! Wesołych Świąt dla wszystkich!” – czytamy.

[irp]

[irp]

Zobacz również: