Książę Harry i Meghan Markle
fot. ONS

Brytyjska rodzina królewska nawet w czasie Świąt Bożego Narodzenia rozgrzewa niemalże do czerwoności wszystkich swoich fanów na całym świecie. Tym razem jednak nie mamy radosnych informacji, bowiem wiele wskazuje na to, że nad Meghan Markle i Księciem Harrym zawisły czarne chmury. Dziennikarze są niemal pewni, że bardzo ciężko będzie je rozgonić. O co tak naprawdę chodzi?

Takiego kryzysu Meghan Markle i Książę Harry jeszcze nie mieli

Trzeba przyznać, że Książę Harry i Meghan Markle to ta część brytyjskiej rodziny królewskiej, o której prasa rozpisuje się najchętniej. Byli bohaterami wielu głośnych spraw, zrzekli się swoich funkcji i wreszcie wyprowadzili do Stanów Zjednoczonych. Tam wiedzie im się z różnym szczęściem, ale teraz wygląda na to, że znaleźli się pod ścianą.

Chodzi o ich związek, który już niejednokrotnie przechodził poważny kryzys. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że do pogodzenia Meghan Markle i Księcia Harry’ego jest dalej, niż było kiedykolwiek. Zaskakujące informacje o poważnym kryzysie i głośnej kłótni, słyszanej nawet za murami kalifornijskiej willi przekazali dziennikarze magazynu „New Idea”.

Awantura miała rozwinąć się do tego stopnia, że Meghan Markle opuściła Księcia Harry’ego i wyjechała do przyjaciół. „New Idea”, powołując się na anonimowego informatora nie podaje jednak, czy Meghan zabrała ze sobą małego Archiego.

ZOBACZ!  Krzysztof Jackowski przepowiada pogodę na sierpień. Nie wszyscy będą zadowoleni z jego słów

„Meghan Markle w środku nocy wsiadła w samochód i odjechała do znajomych. Nie wiadomo czy wróciła oraz, czy zabrała ze sobą Archiego. To może być królewski skandal wszechczasów” – czytamy w „New Idea” o kulisach poważnego kryzysu w związku Księcia Harry’ego i Meghan.

Jak powszechnie wiadomo. Książe Harry i Meghan mieli już kryzysy wiele razy. Za każdym razem udało im się z nich wychodzić obronną ręką. Mamy nadzieję, że i tak będzie tym razem, bo mimo wszystkich słów krytyki, które często płyną na nich pełną falą, wyglądają na zgraną parę a przecież jest jeszcze Archie, którego dobro też się liczy.

ZOBACZ!  Królowa polskiej piosenki kończy karierę. To ogromna strata dla rodzimej muzyki
ZOBACZ!  Marian Lichtman ostro skrytykowany. Muzyk odstawił "cyrk" na cmentarzu

źródło: New Idea

Zobacz również: