Książę Harry i Meghan Markle
fot. ONS

Brytyjska rodzina królewska nawet w czasie Świąt Bożego Narodzenia rozgrzewa niemalże do czerwoności wszystkich swoich fanów na całym świecie. Tym razem jednak nie mamy radosnych informacji, bowiem wiele wskazuje na to, że nad Meghan Markle i Księciem Harrym zawisły czarne chmury. Dziennikarze są niemal pewni, że bardzo ciężko będzie je rozgonić. O co tak naprawdę chodzi?

Takiego kryzysu Meghan Markle i Książę Harry jeszcze nie mieli

Trzeba przyznać, że Książę Harry i Meghan Markle to ta część brytyjskiej rodziny królewskiej, o której prasa rozpisuje się najchętniej. Byli bohaterami wielu głośnych spraw, zrzekli się swoich funkcji i wreszcie wyprowadzili do Stanów Zjednoczonych. Tam wiedzie im się z różnym szczęściem, ale teraz wygląda na to, że znaleźli się pod ścianą.

Chodzi o ich związek, który już niejednokrotnie przechodził poważny kryzys. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że do pogodzenia Meghan Markle i Księcia Harry’ego jest dalej, niż było kiedykolwiek. Zaskakujące informacje o poważnym kryzysie i głośnej kłótni, słyszanej nawet za murami kalifornijskiej willi przekazali dziennikarze magazynu „New Idea”.

Awantura miała rozwinąć się do tego stopnia, że Meghan Markle opuściła Księcia Harry’ego i wyjechała do przyjaciół. „New Idea”, powołując się na anonimowego informatora nie podaje jednak, czy Meghan zabrała ze sobą małego Archiego.

[irp]

„Meghan Markle w środku nocy wsiadła w samochód i odjechała do znajomych. Nie wiadomo czy wróciła oraz, czy zabrała ze sobą Archiego. To może być królewski skandal wszechczasów” – czytamy w „New Idea” o kulisach poważnego kryzysu w związku Księcia Harry’ego i Meghan.

Jak powszechnie wiadomo. Książe Harry i Meghan mieli już kryzysy wiele razy. Za każdym razem udało im się z nich wychodzić obronną ręką. Mamy nadzieję, że i tak będzie tym razem, bo mimo wszystkich słów krytyki, które często płyną na nich pełną falą, wyglądają na zgraną parę a przecież jest jeszcze Archie, którego dobro też się liczy.

[irp]

[irp]

źródło: New Idea

Zobacz również: