Krzysztof Jackowski o Kaczyńskim

Wygląda na to, że nad Jarosławem Kaczyńskim zbierają się czarne chmury. Tak przynajmniej twierdzą protestujące na ulicach kobiety oraz Jasnowidz Jackowski. Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego do prawdziwego przełomu na polskiej scenie politycznej dojdzie już wkrótce. Niewykluczone, że w połowie listopada. Jackowski poszedł o kilka kroków dalej i wskazał, co stanie się z Kaczyńskim.

Jasnowidz Jackowski wie, co stanie się z Kaczyńskim?

Krzysztof Jackowski podzielił się z Internautami kolejną swoją wizją. Tym razem nie mówił o III wojnie światowej czy o koronawirusie, a jasno wskazał, co jego zdaniem wydarzy się w polskiej polityce. Trzeba przyznać, że to, co powiedział zdumiewa. Mimo, że dokładnie opisał sytuację, którą zobaczył w swojej głowie, to jego widzowie wciąż mają więcej pytań, niż odpowiedzi. Drżą zwłaszcza sympatycy Prawa i Sprawiedliwości i Jarosława Kaczyńskiego.

Zdaniem Jasnowidza Jackowskiego, Jarosław Kaczyński zniknie… z polskiej polityki. Co ciekawe, wszystko ma rozegrać się niebawem. Niewykluczone, że nawet w połowie listopada. Krzysztof Jackowski zasugerował również, że będzie to pokłosiem odbywających się w całej Polskie protestów kobiet. Przy okazji Jasnowidz Jackowski pokusił się o poparcie dla kobiet. Rzucił też twardo, że jego zdaniem mężczyźni nie powinni mieć nic do gadania, bowiem to w ciele kobiety rodzi się nowe życie.

Wróćmy jednak do lidera Prawa i Sprawiedliwości. Jasnowidz Jackowski twierdzi, że „coś się z panem Kaczyńskim stanie”. „W PiS nastąpi decyzja, która będzie miała związek albo z panem Kaczyńskim (…) albo z całym PiS. Ta sytuacja, która jest, nie zakończy się normalnie” – słyszymy od Jackowskiego.

Co to oznacza? Być może Jarosław Kaczyński odsunie się w cień i przekaże „pałeczkę” młodszym politykom, a być może Prawo i Sprawiedliwość odda władzę? Wszelkie wizje nawet tak znanej osoby, jaką jest Krzysztof Jackowski należy brać jednak z przymrużeniem oka. Mogą się spełnić, ale też nie muszą. Choć wielu bezgranicznie ufa Jasnowidzowi.

źródło: Pomponik, Youtube

  1. Kaczyński nie pozostawia złudzeń. Wyciekła rozmowa z tajnego spotkania PiS-u
  2. Jarosław Jakimowicz zbluzgał znanego celebrytę. „Mordę byś trzymał krótko”
  3. To cud, że przeżył. Policja publikuje nagranie, brakowało naprawdę niewiele
  4. Zaczyna brakować respiratorów. Dziennikarz RMF FM podał liczbę dostępnych urządzeń
  5. Lekarz zwariował czy mówi prawdę? W ten sposób leczy koronawirusa

Zobacz również: