Jarosław Jakimowicz

Dzieje się! W mediach społecznościowych kolejny raz doszło do ostrej wymiany zdań, której jedną ze stron jest Jarosław Jakimowicz. Znany aktor, powiązany z TVP ostro zareagował na to, co do powiedzenia odnośnie Telewizji Polskiej miał Marcin Wójcik. To kabareciarz znany z „Ani Mru-Mru”. Posypały się naprawdę iskry!

Jarosław Jakimowicz w ostrych słowach do Wójcika

Wszystko zaczęło się od wpisu Marcina Wójcika z kabaretu „Ani Mru-Mru”, który delikatnie mówiąc, nie zostawił na TVP suchej nitki. Znany komik opublikował na swoich mediach społecznościowych list otwarty do Telewizji Polskiej, w którym to informuje o odrzuceniu zaproszenia do jednego z programów. Wójcik otwarcie przyznał, że nie zgadza się z zakłamywaniem rzeczywistości przez TVP. Mało tego, komik swój wpis opatrzył też ośmioma gwiazdkami (***** ***), które wiadomo, co oznaczają.

W swoim oświadczeniu kabareciarz „Ani Mru-Mru” poruszył też Jakimowicza i Idę Nowakowską. Jarosław Jakimowicz nie przeszedł obojętnie obok wpisu Wójcika i skontrował w swoim stylu, bez jakichkolwiek ogródek.

„Pokaż twardzielu, ile zarobiłeś w tej i dzięki tej telewizji kasy? Ty i agencja która ciebie reprezentuje? Akurat ich stawki uchodziły za chore, ale zawsze im tego gratulowałem” – grzmi Jarosław Jakimowicz w kierunku Wójcika.

To jeszcze nie koniec. Jakimowicz, który wyrasta w ostatnich dniach na jedną z najbarwniejszych postaci TVP postanowił nieco podostrzyć swój język.

„Zwykły Polak nie zarabia tyle przez pół życia, a Ty idealnie wpisujesz się w grono tzw. gwiazd TVP, które po rozstaniu piszczą, jakie to bagno, bo nie są już u tzw. żłoba (…) Gdyby Ci zaproponowali 10 tys. to mordę byś trzymał krótko” – kontynuuje Jarosław Jakimowicz.

Póki co, Marcin Wójcik nie ustosunkował się do słów Jakimowicza, ale zdania odbiorców obu Panów są mocno podzielone. Jak myślicie, czy Wójcik rzeczywiście, jak twierdzi Jakimowicz zrezygnował ze współpracy z TVP wyłącznie ze względu na kwestie finansowe, a jego oświadczenie jest kpiną?

  1. Michał Szpak przeszedł piekło. Gehenna trwała latami, wielu skończyłoby na sznurze
  2. Co Polacy myślą o proteście kobiet? Zaskakujące wyniki sondażu
  3. Kaczyński przegiął? Wiemy co powiedział w Sejmie do posłanek opozycji

Zobacz również: