Michał Szpak

Z pewnością wyznanie jurora “The Voice of Poland” wstrząsnęło niejedną osobą. Michał Szpak, bo o nim mowa, opowiedział o okrucieństwie jakiego doświadczał przez wiele lat. Wydaje się, że część ludzi nie zniosłaby tego, z czym musiał zmierzyć się barwny artysta.

Michał Szpak brutalnie potraktowany

O tym, że 30-letni wokalista jest bardzo oryginalnym człowiekiem nie trzeba nikogo przekonywać. Słuchacze doceniają nie tylko jego talent, ale również ogromną charyzmę. Michał Szpak nie jest piosenkarzem jakich wielu. Niebywała wrażliwość, empatia są tym, dzięki czemu artysta ma coraz więcej wielbicieli.

Jednakże okazuje się, że nie zawsze to, co w tej chwili przynosi Szpakowi sympatię, budziło pozytywne odczucia. Na łamach jednego z kolorowych portali Michał przyznał, że przez wiele lat był okrutnie traktowany przez swoje otoczenie. Można wręcz rzec, iż to co przeżył gwiazdor, niejedną osobę mogłoby doprowadzić do myśli samobójczych.

Michał Szpak już w dzieciństwie zmagał się z drwinami ze strony zarówno kolegów z podwórka, jak i obcych osób napotkanych na ulicy. Pod jego adresem wielokrotnie padały niecenzuralne określenia: „Ty k****, małpo, wypier***** stąd!”, „Tranwestyta”, Pier****** pedał”. Czasem grożono mu pobiciem. Na szczęście groźby nigdy nie zostały wcielone w życie.

Jego oryginalny wygląd był negatywnie odbierany także przez nauczyciel oraz ludzi w podeszłym wieku. Belfrom nie podobało się, iż piosenkarz nosi makijaż i pomalowane paznokcie.

Michał Szpak wyjawił, iż jego piekło trwało latami. Artysta podkreślił, że pomimo doświadczanych upokorzeń, nie dał się zniszczyć. Wprost przeciwnie, nauczył się jak radzić sobie z krytyką czy drwinami. Jednocześnie trener “The Voice of Poland” podkreśla, iż nie każdy odnalazł w sobie tyle siły co on. Niestety część osób odebrała sobie życie z powodu okrutnego traktowania przez innych. Dlatego też Szpak apeluje o to, abyśmy byli wyczuleni na sytuacje, w których komuś dzieje się krzywda.

źródło: Party

  1. Co Polacy myślą o proteście kobiet? Zaskakujące wyniki sondażu
  2. Izabella Krzan zamieściła wymowne zdjęcie. Już nikt jej nie zarzuci, że nie odniosła się do strajku kobiet
  3. Minister Zdrowia odkrył karty. Tak będą wyglądać Święta Bożego Narodzenia

Zobacz również: