wojna na Ukrainie

Internet w ekspresowym tempie obiegają informacje z Przemyśla, gdzie jeden z lekarzy znalazł ponoć tajemniczy sposób na koronawirusa. Jego zdaniem, aby skutecznie wyleczyć się z zakażenia COVID-19 potrzeba zaledwie… 48 godzin. Wszyscy zastanawiają się, o co w tym chodzi!? Wyjaśniamy.

Lekarz potrafi pokonać koronawirusa w 48 godzin?

Taką, co tu ukrywać, bardzo zaskakująca informację możemy przeczytać na stronie Przychodni Optima NZOZ w Przemyślu. Jej autorem jest Włodzimierz Bodnar. To specjalista chorób płuc, aktywny w zawodzie od 30 lat. 

Lekarz twierdzi, że jest pewien, jak pokonać ciężki przypadek choroby wywołanej przez SARS-CoV-2, czyli koronawirusa z Wuhan.

„W okresie luty – październik mam udokumentowane ponad 100 przypadków wyleczeń i codziennie przybywa ich lawinowo po kilkanaście. Znaczna część ich była o dość ostrym przebiegu. Część chorych miała choroby współistniejące, tak obciążające przy zachorowaniu” – przekazuje na stronie przychodni.

Okazuje się, że swoją metodę zastosował również na własnym organizmie. Lekarz przechodził zakażenie koronawirusem bardzo ciężko, a odpowiednie, jego zdaniem leczenie spowodowało, że wszystkie objawy zaczęły cofać się już po 48 godzinach.

„Mam 59 lat i ze względów kardiologicznych należałem do wysokiej grupy ryzyka. Stosując moją metodę leczenia, objawy zaczęły się cofać po 48 godzinach od rozpoczęcia leczenia” – tłumaczy specjalista chorób płuc.

Jak sam wyjawia, pomógł już setkom osób, ale to, co go przeraża to brak odpowiedzi ze strony Ministerstwa Zdrowia. Włodzimierz Bodnar wielokrotnie apelował do resortu o uwzględnienie i przyjrzenie się jego metodzie leczenia pacjentów zakażonych koronawirusem. Także tych w ciężkim stadium zakażenia. „Bez odpowiedzi” – skomentował krótko lekarz.

Substancją, która ma wspomagać leczenie koronawirusa, zdaniem lekarza z Przemyśla jest amantandyna. To substancja znana zwłaszcza osobom cierpiącym na chorobę Parkinsona. 

„Leczenie powinno się odbywać tylko na zlecenie lekarza (lek jest na receptę i każdy lek można przedawkować i są przeciwskazania), zaś samo leczenie jest połączone z leczeniem objawowym i obostrzeniami w diecie. NIE MOŻNA STOSOWAĆ SAMODZIELNIE!” – apeluje pulmonolog. 

„Apel ten kieruje do ludzi nauki i medycyny świata” – pisze na zakończenie. Czy rzeczywiście nowatorska metoda jest skuteczna? Tego nie wiemy. Nie wiemy też, dlaczego Ministerstwo Zdrowia nie reaguje na pisma wysyłane prze pulmonologa. 

źródło: przychodnia-przemysl.pl

Zobacz również: