Śniadanko Festiwal w Trójmieście

Ponad 200 starannie wyselekcjonowanych restauracji i kawiarni, w największych polskich miastach, przygotuje dla uczestników festiwalu wyjątkowe śniadaniowe menu w promocyjnej cenie 9 zł. Pierwszy ogólnopolski festiwal śniadaniowy, którego patronem jest aplikacja mobilna Everytap, startuje 4 listopada i potrwa do 20 listopada 2016 r. W tym niezwykłym wydarzeniu również udział biorą trójmiejskie restauracje.

Menu

W festiwalowym menu znajdą się zarówno tradycyjne śniadania takie jak omlety, tosty, kanapki, ale też zdrowe granole, witaminowe koktajle czy słodkie racuchy, naleśniki i muffiny.

Restauracje uczestniczące w festiwalu

Trójmiejskie restauracje biorące udział w Śniadanko Festiwal to m.in.: Tu’gether, Marmolada Chleb i Kawa, Sch. Schopenhauer, Trafik, Przystanek Orłowo, Kofeina, Bliżej, Cyganeria, Bar Alicja, A la française, To Tu, Lobster, Avocado, Delmonico, Kreatywna Cafe, Pesca Fresca, Anima Cafe, Rozmaryn, Fusy i Miętusy, Notociacho, Out Meal, La Crema D’Italia, Bosko feel&taste, Dziupla, Dobra Kawa, Elephant Club, Kromka, Prasówka, Rzecz Jasna, Soul Kitchen, Cappucino Cafe, Las dolnysopotpółnoc, Mocno Nadziane, Po Drodze, Zapiekane, Zatoka Sztuki, Chwila Moment, Leniwa Baba, Lili’s, Tawerna, Zielony Rower.

Na odkrywanie lokalnych restauracji i ich oferty śniadaniowej organizator Śniadanko Festiwal zaprasza od 4 do 20 listopada do Warszawy, Krakowa, Poznania, Aglomeracji Śląskiej, Wrocławia, Trójmiasta, Łodzi, Torunia i Bydgoszczy.

Zamówienia

Skorzystanie z festiwalowego menu jest proste i szybkie, dzięki możliwości zakupu śniadania w telefonie, w aplikacji Everytap. Bezgotówkowa transakcja działa na zasadzie płatności w popularnych aplikacjach (np. Uber) i pozwala na odbiór śniadania bez… portfela. Takie rozwiązanie z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom nowych technologii.

Śniadanie można również zamówić na stronie Śniadanko.

 

Zobacz również: