Delikatna faktura, subtelny połysk i głęboka kolorystyka to elementy, składające się na elegancki wygląd płyt tarasowych Limbra. Tegoroczna nowość z kolekcji Libet Impressio umożliwia tworzenie stylowych, a przy tym bardzo funkcjonalnych nawierzchni.

Uniwersalny design Limbry sprawia, że świetnie się ona wpisuje zarówno w klasyczną, jak i w nowoczesną stylistykę. A dzięki dostępności bogatej palety kolorystycznej, tworzona aranżacja zawsze nabiera bardzo zindywidualizowanego charakteru.Do dyspozycji mamy zróżnicowane melanże (stalowy grafit, beżowo-brązowy, kremowo-beżowy, stalowo-szary)lub głęboki odcień bazaltowy. Płyty dostępne są w dwóch formatach: 30 x 60 cm i 60 x 60 cm.

Estetyczne i komfortowe

Wybierając materiał nawierzchniowy, warto kierować się nie tylko jego wyglądem, ale także parametrami technicznymi. Płyty Limbra z kolekcji Libet Impressio już na etapie produkcji zostały poddane procesowi impregnacji, co ułatwia ich czyszczenie i chroni przed powstawaniem przebarwień. Komfort i bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje natomiast wysoki stopień antypoślizgowości (R10). Limbra to znakomity sposób na niebanalną  i komfortową aranżację.

Więcej informacji na temat produktów firmy Libet znaleźć można na stronach www.libet.pl oraz www.ceramic.libet.pl.

Zobacz również: