Święta Bożego Narodzenia to czas różnorodnych zwyczajów, tradycyjnych potraw, wzajemnych życzeń i prezentów. Przede wszystkim jednak, jest to wyjątkowy moment bycia razem, a cóż może stanowić jego lepsze dopełnienie niż filiżanka gorącej herbaty? Z myślą o nadchodzących świętach, marka Czas na Herbatę przygotowała między innymi dwie herbaciane kompozycje „Magia Świąt” oraz „Zimowy Czar”, które urzekną Cię swoim smakiem i staną się źródłem wielu miłych wspomnień.

Gwiazdkowy przysmak

Świąteczna atmosfera pełna zapachu świerku, kolorowych dekoracji, kolęd i spotkań z bliskimi sprawia, że co roku niecierpliwie jej wyczekujemy. Marka Czas na Herbatę, czerpiąc inspiracje właśnie z gwiazdkowego klimatu, stworzyła kompozycje herbaciane, które z pewnością zachwycą wszystkich zgromadzonych przy wigilijnym stole. Pierwsza z nich to „Magia Świąt”, pełna smakowitej czarnej herbaty OP, grejpfruta, mango, czerwonego pieprzu, goździków oraz wieńczących całość gwiazdek anyżu. Propozycja ta sprawdzi się zarówno podczas gwiazdkowej kolacji jak i śniadania. W ofercie marki Czas na herbatę znajdziemy również harmonijne połączenie owocowej witalności jagód Inków, pomarańczy, kwiatu granatu oraz imbiru, palczatki i goździka z zieloną herbatą Gunpowder o nazwie „Zimowy czar”. Zwieńczeniem tej kompozycji są dodane do niej cukrowe płatki śniegu, które nadają jej bożonarodzeniowego charakteru.

Po więcej świątecznych produktów marki Czas na Herbatę, zapraszamy do sklepów stacjonarnych Czas na Herbatę, a także online na www.czasnaherbate.net.

 

Kompozycja „Zimowy Czar” marki Czas na Herbatę

Cena: 13,95/50 g

Kompozycja „Magia Świąt” marki Czas na Herbatę

Cena:  13, 95zł/50 g

Zobacz również: