Pod hasłem DOBRE DZIŚ – LEPSZE JUTRO odbędzie się 10. OKK! design. Spotkanie zaplanowane na 16 listopada 2016 r. będzie okazją do zapoznania się z trendami w designie, podsumowań osiągnięć mijającego roku oraz przyjrzenia się przyszłości wzornictwa i projektowania. Zapowiada się wyjątkowa, bo jubileuszowa edycja, dlatego organizator przewidział liczne atrakcje.

DOBRE DZIŚ jest podsumowaniem osiągnięć mijającego roku 2016 w designie oraz projektowaniu i urządzaniu wnętrz. LEPSZE JUTRO to natomiast spojrzenie na wzornictwo z czasowym wyprzedzeniem. Będzie okazją do przedstawienia planów na nadchodzący rok i zwiastunem tego, co ma niebawem nastąpić w sferze projektowania. Swoje wykłady już zapowiedzieli znakomici goście, wśród których pojawią się takie nazwiska, jak designer Robert Majkut – jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich projektantów, założyciel marki Robert Majkut Design, Miłosz Kowalski – członek Małopolskiej Izby Architektów, asystent naukowo-dydaktyczny w Zakładzie Kompozycji Urbanistycznej Instytutu Projektowania Urbanistycznego na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej, Anna Gruszewska – zastępca redaktor naczelnej w magazynie Czas na Wnętrze, juror w plebiscycie Must Have na najlepiej zaprojektowane polskie produkty podczas Festiwalu Łódź Design i Ula Michalak – blogerka pisząca z pasją o tematyce aranżacji wnętrz, inicjatorka i organizatorka MEETBLOGIN – ogólnopolskiego zjazdu blogerów wnętrzarskich, pomysłodawczyni Bloggers Zone. Daniel Welfel – specjalista od nowych technologii opowie o rzeczywistości wirtualnej w projektowaniu wnętrz, a Marcin Zastawnik – specjalista ds. akustyki w ProperSound, doktorant AGH, popularyzator nauk wygłosi prezentację pod tytułem: „Akustyka wnętrz – jak osiągnąć komfort akustyczny we współczesnych biurach?”

Przewidziane są także liczne konkursy z cennymi nagrodami oraz upominki dla wszystkich gości.

OKK! design to cykl spotkań architektów i projektantów wnętrz z czołowymi postaciami designu, reprezentantami środowiska akademickiego i przedstawicielami najlepszych firm wnętrzarskich. Skupia się wokół dobrego wzornictwa i najnowszych rozwiązań technologicznych. Wydarzenie to jest już stałym punktem wśród wydarzeń związanych ze światem designu i projektowania wnętrz. Sprzyja poszerzaniu kompetencji oraz nawiązywaniu kontaktów biznesowych w branży architektonicznej i wnętrzarskiej. Pierwsza edycja odbyła się w 2012 roku. Pomysłodawczynią i twórcą spotkań jest Olga Kisiel-Konopka, właścicielka marki OKK!

  1. spotkanie szkoleniowo-konferencyjne OKK! design odbędzie się 16 listopada 2016 r. w przestrzeni MYSIA 3 w Warszawie, w godz. 12.30 – 19.30.

Partnerami 10. edycji OKK! design są: AXOR, Comitor, Ege, Amtico, Carpet Studio, BM Housing, LAKO, Everspace, BEJOT, PIXERS, 7 razy ładniej, Galeria Heban, MINI Bawaria Motors, Avant.

 

O podniebienia gości zadba Restauracja Halka, której właścicielami są architekci!

 

Wstęp wolny! Zapraszamy serdecznie.

Zgłoszenia uczestnictwa proszę kierować na adres mailowy olga@okkpr.pl lub telefonicznie 882 444 811.

www.okkpr.pl

Zobacz również: