Trzeba przyznać, że niektórzy mają wyobraźnię: „Więzienie za seks z prawie 18-latką? Tak ostre prawo mają Watykan i Turcja. Resort Ziobry sprawdza, czy takie może mieć też Polska” – obwieściła Gazeta Wyborcza. Zabrakło jedynie informacji, że przed wprowadzeniem nowego prawa nastąpi „spis z natury dziewic do lat 18″ oraz, że w powiatowych biurach PiS prowadzony jest nabór rachmistrzów.
Równie dobrze  mógłby napisać, że burmistrz Łowicza  ma wprowadzić prawo pierwszej nocy. Zapewne znaleźliby się tacy, który uwierzyliby nawet w tak absurdalny news. Bowiem im większe jest kłamstwo tym ludzie szybciej w nie uwierzą. Zaś kłamstwo powtarzane wielokrotnie, staje się oczywistą prawdą. O czym współpracownicy Adama Michnika doskonale wiedzą i na co dzień stosują się do tych zasad.
Niedawno wymyślili informację o planach wykupienia przez rząd gazet regionalnych i lokalnych z rąk niemieckiego wydawcy. Zero faktów, 100 procent fantazji! A jak się z tego łgarstwa tłumaczyli? Kłamaliśmy, ale w słusznej sprawie, bo nie chcemy, aby PiS kupił niemieckie gazety wydawane w języku polskim. Gdyż wolimy Niemców niż PiS.
Wolą zapewne także seks z partnerami do 18 roku życia? Skoro tak się oburzyli na wymyślone przez siebie (!) przesunięcie granicy „legalnego seksu” do 18 lat. Mogą jednak spać spokojnie, gdyż nikt – poza nimi samymi – nie ma takich pomysłów. Ministerstwo Sprawiedliwości zdementowało zmyśloną wiadomość.
Uff, kawiorowa lewica odetchnęła z ulgą. Może nawet uda się obniżyć granicę tego wieku? – rozmarzyli się niektórzy. A kto wie, gdy Nowoczesna i partia Razem dojdą do władzy (czyli nigdy), to być może nawet pedofilię zalegalizują? Wszak to światli i postępowi ludzie. A jak trzeba będzie, to w obronie pedofilów jakiś czarny marsz się zorganizuje. Każdy ma przecież prawo decydować o sobie, i o tym, z kim współżyje.
Postępowa Europa już o tym wie, tylko u nas ciągle zaścianek! W takiej choćby Holandii została zarejestrowana partia Miłość, Wolność i Różnorodność – działająca na rzecz pedofilów. Zabiega między innymi o obniżenie wieku, w którym można uprawiać seks z 16 do 12 lat, oraz o legalizację seksu ze zwierzętami.
Zaś Dania i Szwecja już pozwalają muzułmanom na małżeństwa z niepełnoletnimi dziewczynkami.  Gdyż władze uznały, że nie mogą naruszać ich „praw człowieka”.
Mniej więcej o te same „prawa człowieka” zabiega zdaje się pewna gazeta i związane z nią środowisko.
Cyprian Gniazdo

 

Zobacz również: