Marka EVERSPACE specjalizująca się w wyposażeniu wnętrz biurowych zapowiedziała aktywny udział w jubileuszowej – 10. edycji OKK! design – 16 listopada 2016 r. Stoisko tej firmy będzie wyposażone i zaaranżowane przez BEJOT – polskiego producenta krzeseł i foteli biurowych, z którą współpracuje.

EVERSPACE zapowiedział też podczas 10. OKK! design o godz. 17:00 wykład pt.: „Akustyka wnętrz – jak osiągnąć komfort akustyczny we współczesnych biurach”. Poprowadzi go Marcin Zastawnik – specjalista ds. akustyki wnętrz w ProperSound, doktorant AGH w Katedrze Mechaniki i Wibroakustyki w Krakowie, członek Polskiego Towarzystwa Akustycznego i laureat międzynarodowego konkursu FameLab.

Firma EVERSPACE ma w swojej ofercie bogaty asortyment mebli gabinetowych, recepcyjnych, kawiarnianych oraz konferencyjnych i wypoczynkowych, również realizowanych przez stolarnię na zamówienia, dzięki czemu jest w stanie stworzyć nawet nietypowe zabudowy. Dodatkowo asortyment wzbogacają wykładziny obiektowe oraz ścianki działowe. Współpracuje ze znanymi i cenionymi w branży markami, m.in.: Profim, Bejot, Sitag, Noti, Balma, Wuteh, Mebelux, Mdd, DVO, Burmatex czy Polflor. Zrealizowała inwestycje dla takich klientów, jak: Coca Cola, TVN, Wirtualna Polska, PKP Intercity czy Panattoni Europe.

BEJOT – partner firmy EVERSPACE to polska marka specjalizująca się w produkcji krzeseł i foteli biurowych, ale też wysokiej jakości paneli akustycznych. Dzięki współpracy z uznanymi projektantami wzory ich produktów wyróżniają się oryginalnym designem, funkcjonalnością i ergonomią oraz zdobywają prestiżowe nagrody, m.in. Machina Design Awards. Jest jedną z pierwszych firm z tej branży, która kwestię akustyki w biurze potraktowała bardzo poważnie oferując bardzo konkretne, spełniające wymogi rynku, rozwiązania.

OKK! design to cykl elitarnych spotkań skierowanych do architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz oraz prasy branżowej. Wyróżnia je formuła konferencyjno-szkoleniowa, w trakcie której wykłady i prelekcje prowadzą ludzie świata nauki, znani i cenieni designerzy, projektanci oraz eksperci. Wśród gości specjalnych tej edycji pojawiają się m.in.: Robert Majkut, Ula Michalak, Miłosz Kowalski i Anna Grużewska. Spotkanie poprowadzi prezenterka radiowa Agnieszka Kałuża.

Twórcą marki i pomysłodawcą wydarzenia jest Olga Kisiel-Konopka, właścicielka agencji PR OKK!. Pierwsza edycja odbyła się w 2012 roku i w ciągu niespełna pięciu lat wydarzenie zdobyło ogromne uznanie.

  1. edycja OKK! design odbędzie się 16 listopada 2016 r. (środa) w godzinach od 12.30 do 20.00 w przestrzeni Mysia3 w Warszawie.

 

Marcin Zastawnik: marcin-zastawnik

Specjalista ds. akustyki w ProperSound, doktorant AGH, popularyzator nauki.

Doktorant w Katedrze Mechaniki i Wibroakustyki AGH w Krakowie, Członek Laboratorium Akustyki Technicznej AGH. Wykonawca ponad 70 zleceń dla AGH w zakresie pomiarów akustycznych. Wykonawca lub podwykonawca wielu grantów, członek Polskiego Towarzystwa Akustycznego.

Popularyzator nauki podczas Małopolskiej Nocy Naukowców, Festiwalu Nauki w Krakowie, Dni Otwartych AGH i na kanale Youtube . Laureat drugiego miejsca pierwszej polskiej edycji międzynarodowego konkursu FameLab (konkurs dla popularyzatorów nauki organizowany przez Centrum Nauki Kopernik we współpracy z Fundacją na rzecz Nauki Polskiej).

Zobacz również: