Prezentację najnowszego katalogu, który współdziała z mobilną aplikacją Peka Apps oraz nowości w systemach przechowywania poznali architekci i projektanci podczas spotkania w warszawskim showroomie marki PEKA 18 października 2016 r.

Katalog  marki PEKA ma w tym roku odświeżoną – nowatorską formułę, która w znacznym stopniu  ułatwia projektantom szybkie znalezienie produktów spełniających ich wymagania. W tym wydaniu systemy zostały przyporządkowane do modułów szafek w taki sposób, aby pokazać różnorodność rozwiązań dla projektowanej przestrzeni. Opisy produktów wzbogacono też o skrócone schematy montażu wraz z instrukcjami technicznymi.

Nowatorskim rozwiązaniem jest również aplikacja mobilna na smartfony i tablety, która integralnie  uzupełnia katalog. Zawartość katalogu rozbudowano bowiem o dodatkowe treści w formie cyfrowej, oznakowane specjalnymi czarnymi ikonkami, które są widoczne na stronach. Gdy przytrzymamy nad nimi telefon z działającą aplikacją Peka Apps z łatwością  możemy poprzez nią przeglądać interesujące nas modele 3D, galerie zdjęć oraz filmy. Więcej informacji o Peka Apps i linki do instalacji: http://www.peka.pl/aplikacja/

Zainteresowane osoby serdecznie zapraszamy na spotkania podczas których prezentujemy katalog i aplikacje Peka Apps. Takie szkolenia odbywają się w naszych trzech showroomach: W Warszawie, Gdyni oraz Swarzędzu koło Poznania. Informacja o datach najbliższych szkoleń dostępna jest na stronie: http://www.peka.pl/pl/page/355/najblizsze-szkolenia- .

Fot. Anna Jabłońska OKK!