Ewa Tylman nie została zabita

8
11350
Z wizjonerem  Markiem Szwedowskim, rozmawia Grzegorz Wójcicki. Wywiad przeprowadzono w czerwcu tego roku. Ukazał się na łamach magazynu Reporter 6 lipca
 Dlaczego zajął się Pan sprawą zaginięcia Ewy Tylman? Czy ma Pan ma  wizję na  temat tej sprawy?
Zająłem się tą sprawą, ponieważ oglądałem w telewizji różne programy, wywiady, i dotarło do mnie dużo informacji sprzecznych z tymi, które posiadam. Widziałem także wielu szaleńców, którzy rzekomo próbowali pomóc – zwłaszcza jednego. Jako jasnowidz doszedłem do wniosku, że to wszystko jest nieprawdą! Pisało do mnie wielu ludzi, pytając, czy mogę pomóc w sprawie Ewy Tylman. Chcieli szczególnie, abym wskazał sprawcę domniemanej zbrodni. Chciałbym położyć kres wszelkim dywagacjom na ten temat, i dlatego chcę oficjalnie przedstawić moją wizję w sprawie Ewy Tylman.
Zatem, jaka jest Pana wersja zaginięcia Ewy Tylman listopadowej nocy 2015 roku?
Usłyszałem od Ewy, że nikt jej nie zabił. Twierdzi, że tej feralnej nocy, gdy wracała z imprezy, była pod wpływem alkoholu. Mężczyzna, który jest podejrzany o przyczynienie się do jej śmierci – jej zdaniem – jest to bezpodstawnie  oskarżony. Ona nie rozumie dlaczego. Ewa Tylman przekazała mi, że ten mężczyzna to jej znajomy, który próbował jej pomóc, odprowadzając ją do domu z czystej, ludzkiej życzliwości. Natomiast, jak twierdzi, podczas powrotu wyrwała się mu i powiedziała, żeby sobie już poszedł, gdyż sama sobie poradzi, i sama pójdzie do domu. Jej zdaniem alkohol coraz bardziej blokował jej zmysły, co spowodowało nagłą utratę równowagi i niefortunne wpadnięcie do Warty. Nurt rzeki tak był wartki, że ją wciągnął i szybko utonęła. Ewa Tylman powiedziała mi, że tam, gdzie jej szukają nie ma jej ciała. Twierdzi, że należy szukać dalej, sporo dalej. Pokazała mi konar drzewa po prawej stronie rzeki, który chwycił jej ciało, gdy płynęło z nurtem, i tam należy szukać jej szczątków. Twierdzi, że przyjdzie taki moment, że ona wypłynie, ale to jeszcze długo potrwa.
Czy jest Pan przekonany, że właśnie taki był przebieg tego tragicznego zdarzenia?
Myślę, że duchy po tamtej stronie nie kłamią i mówią prawdę. Ponieważ nie mają w tym żadnego celu, aby wprowadzać mnie w błąd i przekazywać nieprawdziwe fakty ze swojego ziemskiego życia. Poza tym jest jeszcze moje jasnowidzenie, które opiera się nie tylko na kontakcie jako medium, ale też na tym, co ja widzę i co ja czuję.
Jeśli chodzi o mężczyznę oskarżonego w sprawie Ewy Tylman, stwierdza Pan jego niewinność na podstawie kontaktu z Ewą, czy jest to Pana odczucie?
Generalnie jest to moje odczucie, ponieważ widziałem tego chłopaka jako jasnowidz. Zastanawiałem się, i jest to moje przekonanie, że nie przyczynił się do śmierci Ewy. A potem moje odczucia potwierdziła sama Ewa w kontakcie medialnym, że oskarżenie jej znajomego jest absurdalne. Przekazała mi, że ten chłopak nie miał żadnego motywu, by pozbawić ją życia.
 Jak Pan się odniesie do wszelkich wersji wydarzeń w sprawie zaginięcia Ewy Tylman? Szczególnie w kontekście motywu oraz wskazywania sprawcy domniemanego morderstwa?
Myślę, że wszystko wyjaśni się po czasie, gdy będziemy wiedzieli, co się naprawdę wtedy wydarzyło. To jest najlepsza i jedyna weryfikacja nawet tego, co  ja mówię. Uważam, że wszyscy w tej sprawie rzucili się jak sępy i zaczęli tworzyć swoje sensacyjne wizje tego wydarzenia. Czytałem i obejrzałem już wiele wersji motywu zaginięcia Ewy Tylman, włącznie z wizją naszego naczelnego polskiego jasnowidza. Co jest ciekawe, każda strona przedstawia swoją prawdę w tym temacie, ale każda wersja jest inna. Zastanawiałem się, dlaczego  ci wszyscy ludzie tak mówią i  przekazują wykreowane przez wyobraźnię wizje tego nieszczęśliwego wypadku. Uważam, że jest to jakiś sposób, aby tworzyć sensację i zaistnieć w mediach w tak głośnej sprawie.
Kiedy Pana zdaniem sprawa Ewy Tylman może być wyjaśniona?
To nie jest takie proste, nawet dla jasnowidza, aby określić dokładną datę. Przy wszystkich procedurach w kwestii poszukiwań w policji oraz medialnego szumu, a także wobec poszukujących na pontonach i z powietrza Ewy Tylman w nurcie rzeki Warty, jest to bardzo trudne. Myślę, że pod koniec wakacji coś się pojawi, coś, co pomoże wyjaśnić tę sprawę.

8 KOMENTARZE

 1. With havin so much content do you ever run into any issues of plagorism or
  copyright violation? My site has a lot of completely unique
  content I’ve either written myself or outsourced but it appears a lot of it is popping it up all over the internet without my authorization. Do you know any methods to help prevent
  content from being stolen? I’d really appreciate it.
  best place to buy generic viagra online

 2. What’s Going down i am nnew to this, I stumbled upon this I’ve discovered It positively useful
  and it has aideed me outt loads. I am hoping to give a contribution & aid other users like its helped me.
  Great job.

 3. You will notice some swelling immediately after, but it surely goes away for a few days.
  It’s best to avoid Aspirin containing products for 10 days before
  your process, and it is best to avoid NSAIDS (Ibuprofen/Advil/Motrin, Aleve, and so on) and natural supplements for 7 days prior to
  your therapy. Jaw Line Shaping with muscle relaxants is a refined procedure,
  aimed to soften facial contours of the jawline and reduce the prominence of a very robust jaw.
  Used to get rid of complications and muscle spasms.
  It’d get a bit bigger or smaller with weight fluctuations, nevertheless it doesn’t disappear – and no one desires to wear a turtleneck with a fluffy
  scarf on a sweltering July day in Franklin, TN. Choosing an injector with a few years of expertise is one of the
  simplest ways to make sure that you get delicate, natural-looking lip enhancement outcomes.
  STATEN ISLAND, NEW YORK – There are more
  than a dozen model title facial fillers out there in the marketplace, and with so many choices,
  it can be hard to know which is greatest. Since then, Dr.
  Jill has supplied mothers and film stars alike with one of the best cosmetic skin care available.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ