Codzienna pielęgnacja włosów

 Rozczesywanie splątanych włosów przysparza bardzo dużo trudności – jest czasochłonne, niejednokrotnie bolesne i kończy się łamaniem oraz nieodwracalnymi uszkodzeniami delikatnej struktury włosów.

Logo rene furterer

Problemy z rozdzieleniem kosmyków pojawiają się często po myciu, przy długich i gęstych włosach, a także u kilkuletnich dziewczynek, gdzie poradzenie sobie ze splątaniem jest jeszcze bardziej skomplikowane. Pomocnym może okazać się ekstra delikatny spray ułatwiający rozczesywanie Naturia, Rene Furterer. Formuła preparatu, oparta o naturalne olejki eteryczne z mięty pieprzowej, bazylii i kminku oraz witaminę B5, sprawia, że włosy łatwiej się rozczesują, są miękkie, podatne na układnie, świeże i błyszczące. Nie obciąża włosów, nie zawiera silikonów. Można stosować na mokre lub suche włosy. Spray pozostawia na włosach delikatny, świeży zapach. Idealny dla całej rodziny.

W dzisiejszym konkursie do wygrania jest 5 kosmetyków do włosów – spray ułatwiający rozczesywanie Naturia Rene Furterer. Aby je otrzymać, wystarczy wysłać sms pod numer 72051 (2 zł + VAT) o treści: express.po kropce naturia oraz imię i nazwisko. Na sms-y czekamy do 17 lipca.

Zobacz również: