Tego jeszcze nie było! 25 lutego w Zalesie Górnym pod Warszawą na biegu przeszkodowym  ACH Edycja Zimowa wśród uczestników pobiegnie Człowiek Pochodnia – biegacz z płomieniami na sobie. Ponadto w ramach biegu organizowane jest wsparcie dla małej Alicji na diagnostykę w Kinder Centrum w Monachium oraz  terapię komórkami macierzystymi. Patronat honorowy nad imprezą objął Powiat Piaseczyński.
Na najbardziej zimowej edycja biegu z przeszkodami w Polsce uczestników będzie rozgrzewał Człowiek Pochodnia – biegacz z płomieniami na sobie, który wystartuje w każdej grupie biegowej. Takiego widowiska na biegach przeszkodowych (OCR – Obstacle Course Racing) nie było jeszcze w Polsce, a może i na świecie!
W ramach zawodów organizowana jest również zbiórka publiczna dla małej Alicji, u której zdiagnozowano encefalopatię pod postacią opóźnienia w rozwoju we wszystkich sferach oraz zespołu pozapiramidowego o nieustalonej etiologii.  Środki zbierane są  na diagnostykę w Kinder Centrum w Monachium oraz terapię komórkami macierzystymi.
Atrakcje w trakcie wydarzenia:
Scena wraz z oprawą muzyczną i prowadzącym wydarzenie.
Catering z szerokim wyborem różnych dań dla dorosłych i dzieci.
Kibicowanie osobom biegnącym na trasie. Przygotowano ponad 40 przeszkód! Będzie co oglądać.
Punkt Stowarzyszenia obronnego FIA i Nadwiślańskiego Towarzystwa Strzeleckiego. Będzie można zapoznać się z budową i obsługą AK 47, Glock 17 i innej broni oraz dowiedzieć się jak samemu uzyskać pozwolenie na broń.
W trakcie imprezy będzie prowadzona zbiórka publiczna dla małej Alicji – co możecie zrobić?
Wrzucić po prostu ile chcecie do puszek – otrzymacie serduszko J
Pobiec amatorsko w wersji bez przeszkód po trasie za 69 zł. 19 zł z tego będzie przekazane dla Alicji. Oczywiście będzie mogli spróbować się z dowolnymi przeszkodami jakie napotkacie 😛 Udział można wykupić na miejscu w Biurze Zawodów. Start biegu przewidziany jest na 13:30.
Wziąć udział Pull Up Challenge. 3 osoby, które podciągną się najwięcej razie na dedykowanej do tego bramie w miasteczku imprezy, będą rywalizować w finale o nagrody ufundowane przez Starostwo Piaseczyńskie.
Ponadto od każdego biegacza Fundacja Armageddon Challnege przekaże 5 zł dla Alicji. Jeśli pobiegnie ponad 500 osób, Fundacja przekaże extra 2500 zł.
Ośrodek położony jest w malowniczej okolicy – to świetne miejsce na sobotni wypoczynek J
Uczestnicy pobiegną na dwóch dystansach – Beginner 3 Km i 15 przeszkód oraz Runner 6 km 25 przeszkód. Nowa lokalizacja daje bardzo duże zróżnicowanie trasy – będzie bieg po lodzie i w lodzie, fragmenty trasy będą w terenie leśnym, podbiegi, zbiegi, jak również puste przestrzenie obiektu, gdzie uczestników zaskoczy ogniowe tornado. Pierwsza tura biegaczy wystartuje o godz. 11:00.

Osoby chcące wziąć udział w biegu mogą wykupić pakiet startowy na stronie www.armageddonchallenge.pl udział będzie też można wykupić na miejscu w Biurze Zawodów ACH. Z Warszawy łatwo dojechać Koleją Mazowiecką, KM8,  z dworca Warszawa Śródmieście do stacji Zalesie Górne pod sam Ośrodek Wczasowy Wisła, 2 minuty do miejsca biegu.

Zobacz również: