Jarosław Kaczyński
Sejm RP

W mediach gruchnęła zaskakująca informacja o tym, że Jarosław Kaczyński zwołał nadzwyczajne posiedzenie klubu Prawa i Sprawiedliwości. Obecność na nim jest obowiązkowa. Dziennikarze Wirtualnej Polski dotarli do szczegółów, o czym będą rozmawiać politycy.

Jarosław Kaczyński podejmuje pilne kroki w swoim klubie

W środowy wieczór, według wstępnych informacji, około godziny 19:00 ma się odbyć nadzwyczajne posiedzenie klubu PiS. Jak wynika z informacji medialnych, obecność na nim jest obowiązkowa, a głos ma zabrać sam Jarosław Kaczyński. O czym będzie mówił prezes Prawa i Sprawiedliwości?

„Posłowie PiS spodziewają się wystąpienia prezesa na temat Łukasza Mejzy i przedstawienia wykładni ugrupowania w tej sprawie.” – czytamy na łamach Wirtualnej Polski.

„Spodziewam się, że usłyszymy, jaka jest wykładnia partii w sprawie Mejzy i o tym, że musimy być zmobilizowani. Choć wtorkowe głosowania pokazały, że mamy większość, to konieczna jest pełna dyscyplina w klubie, tym bardziej, że zbliżają się ważne głosowania. Być może prezes będzie mówił ogólnie, ale zbliża się głosowanie ws. podwyżki akcyzy na papierosy i alkohol” – przekazał Wirtualnej Polsce jeden z polityków ugrupowania rządzącego krajem.

Spotkanie będzie tajne i odbędzie się za zamkniętymi drzwiami. Pierwszych informacji o jego efektach nie należy się spodziewać wcześniej, niż około godziny 21. Z pewnością będziemy wracali do tego tematu.

źródło: Wirtualna Polska, media

Zobacz również: