Dove Advanced Hair Series Oxygen & Moisture, to pierwsza linia nawilżających kosmetyków do włosów ze składnikami pielęgnującymi i technologią Oxyfusion, która zapewnia równowagę między nawilżeniem
i dodawaniem objętości. Efekt? Cienkie włosy są nawilżone po same końce, sprężyste i zyskują do 95 procent więcej objętości.
 Krok 1: Mycie – Szampon z technologią Oxyfusion dzięki wyjątkowo lekkiej formule delikatnie myje i z łatwością się spłukuje,nie obciążając włosów. Dodaje energii cienkim włosom zapewniając im do 95% więcej objętości.
Krok 2: Odżywianie- Luksusowa odżywka z technologią Oxyfusion, która uzupełnia działanie szamponu z tej samej linii. Dzięki lekkiej formule nawilża i delikatnie wygładza włosy, nie obciążając ich. Dodaje do 95 procent więcej objętości.
Dla naszych Czytelników mamy do rozlosowania 3 zestawy nagród. Fundatorem nagród jest firma Dove. Aby je otrzymać należy wysłać sms pod numer 72051 (2 zł +Vat ) o treści: express. po kropce dove, oraz imię i nazwisko. Na smsy czekamy do 30 grudnia do godziny 12.00.

Zobacz również: