17% rabatu na wszystkie meble Adriana Furniture z kolekcji Dune i Piero można otrzymać kupując je jeszcze do końca grudnia. Wysokość rabatu ma tu symboliczne znaczenie – liczba 17 nawiązuje do nadchodzącego 2017 roku.
W kolekcji Dune pojawiły się także nowości – narożnik XL i szezlong, a także skóra Nevada w kolorze Steel. Promocja nosi nazwę Srebrzyste Święta ze względu na połyskującą, śnieżną poświatę w kolorach tapicerki.
Kolekcję Dune charakteryzuje klasyczny wygląd i prosta forma. Dzięki zręcznemu połączeniu stylu eleganckiego z loftowym idealnie pasuje do większości przestrzeni. Wysokie srebrne nogi dodają lekkości, a poduszki sprawiają, że meble są jeszcze wygodniejsze. Piero to modułowe rozwiązanie, idealnie wpisujące się w styl eleganckich, minimalistycznych wnętrz i podkreślające aranżacyjną oszczędność. Charakterystyczne są tu proste linie, łagodne zaokrąglenia i subtelne nawiązanie do form inspirowanych naturą. Unikalny charakter mebli Piero uzyskano za sprawą finezyjnej lamówki oraz wyraźnych pikowań.
Obie kolekcje dostępne są w różnych rodzajach i kolorach tapicerki, a kolekcja Dune dodatkowo w różnych kolorach skóry. Meble można obejrzeć w stacjonarnych showroomach w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej oraz w Chełmnie przy ul. Dworcowej.

Zobacz również: