W pierwszym meczu Euro 2024 Polacy zmierzą się z Holandią. To spotkanie zapowiada się na niezwykle trudne. Jak wypadną biało-czerwoni? Sprawdź moje Polska – Holandia typy i kursy bukmacherskie.

Polska – Holandia typy na mecz Euro 2024

Uważam, że Polska nie wygra tego meczu. Typuję zwycięstwo Holandii oraz zakład na ponad 1,5 gola strzelonego przez Oranje. Holendrzy są drużyną skuteczną w ataku, podczas gdy Polacy mają znaczące problemy w obronie. To może być bolesna lekcja dla biało-czerwonych.

Holandia, będąca jednym z faworytów turnieju, dysponuje znakomitym składem pełnym gwiazd światowego formatu. Oranje, prowadzeni przez doświadczonego trenera, zaprezentowali w ostatnich miesiącach wysoki poziom gry, co czyni ich jedną z najtrudniejszych drużyn do pokonania. Ich ofensywa, z zawodnikami takimi jak Memphis Depay czy Frenkie de Jong, jest w stanie sprawić problemy każdej defensywie.

Polacy jednak wielokrotnie udowadniali, że w starciach z silniejszymi rywalami potrafią wznieść się na wyżyny swoich umiejętności. Nasi piłkarze, pod wodzą selekcjonera, pokazali już, że nie boją się wyzwań i często sprawiają niespodzianki. Z pewnością będą walczyć do ostatniego gwizdka, licząc na wsparcie swoich kibiców i nawiązanie do historycznych sukcesów, takich jak wygrana z Niemcami czy remis z Hiszpanią w poprzednich turniejach.

Wszystko wskazuje na to, że czeka nas emocjonujące widowisko, w którym serce i determinacja biało-czerwonych mogą odegrać kluczową rolę. Czy Polska zdoła sprawić sensację i pokonać faworyzowaną Holandię? Przekonamy się niebawem. W międzyczasie warto zapoznać się jak wyglądają nasze na mecz Polska – Holandia typy.

Polska – Holandia kursy na mecz

Kursy przemawiają na korzyść Holendrów. Zwycięstwo Oranje oceniono na 1.68. Wygraną Polski można obstawiać po kursie 5.00, a remis po współczynniku 4.10. Cóż, nie jesteśmy delikatnie mówiąc faworytami.

Zobacz również: