Nowoczesny dzbanek filtrujący Dafi Astra o pojemności 3 litrów, to funkcjonalne urządzenie, które skutecznie oczyszcza wodę kranową z substancji mogących negatywnie wpływać na jej smak i zapach. Gwarantuje nawet do 200 litrów czystej i zdrowej wody.
Czytelny wskaźnik LED Sensor przypomina o comiesięcznej wymianie filtra. Kiedy upłynie jego przydatność dioda zacznie migać kolorem czerwonym. Do dzbanka przeznaczone są filtry magnezowe Dafi Mg+, które mineralizują wodę kranową jonami magnezu. Sprawiają przy tym, że jest idealna do zaspokajania pragnienia od razu po przefiltrowaniu. Woda z filtra magnezowego pokrywa średnio ponad 20 procent dziennego zapotrzebowania dorosłego człowieka na ten cenny pierwiastek. Zmień nawyki, pij wodę z magnezem z dzbanka Dafi kierując się nie tylko względami zdrowotnymi, ale również ekonomicznymi, ekologicznymi i estetycznymi.
Szczegóły na www.sklep.dafi.pl.
W dzisiejszym konkursie do wygrania mamy 5 dzbanków filtrujących Dafi Astra. Aby je otrzymać, wystarczy wysłać sms pod numer 72051 (2 zł + VAT) o treści: express.po kropce dafi oraz imię i nazwisko. Na sms-y czekamy do 28 stycznia!