Doskonały prezent na Dzień Ojca

Seria Men X-Treme Eveline Cosmetics zajęła I miejsce w konkursie „Przeboje FMCG 2016” w kategorii Produkty Innowacyjne Niespożywcze.
Men X-Treme to innowacyjna seria do kompleksowej pielęgnacji męskiej skóry, której zaawansowane formuły bogate w składniki Anti-Age błyskawicznie eliminują oznaki zmęczenia i widocznie redukują zmarszczki.
W skład serii wchodzi: nawilżający żel po goleniu, balsam po goleniu + krem nawilżający, matujący żel do mycia twarzy, głęboko nawilżający krem 6 w 1 przeciw zaczerwienieniom dzień/noc, multifunkcyjny krem ekstremalnie nawilżający, nawilżający żel pod oczy z efektem chłodzącym, krem – żel nawilżający 6 w 1 przeciw oznakom zmęczenia, przeciwzmarszczkowy krem regenerujący 6 w 1.
W dzisiejszym konkursie z tej serii do wygrania jest 8 zestawów kosmetyków, w skład każdego wchodzi: multifunkcyjny krem ekstremalnie nawilżający, nawilżający żel po goleniu i balsam po goleniu. Aby je otrzymać, wystarczy wysłać sms pod numer 72051 (2 zł + VAT) o treści: express.po kropce eveline oraz imię i nazwisko. Na sms-y czekamy do 26 czerwca do godziny 12.00.