Nowy smak w menu deserowym

0

W okresie letnim McDonald’s przygotował dla swoich gości nie lada gratkę i wzbogacił desery McFlurry oraz Lodowe Marzenie o smak ciasteczek HIT®!

logo 1

Na miłośników słodkości czeka nowa pozycja w menu deserowym – lody McFlurry oraz Lodowe Marzenie z dodatkiem znanych i lubianych ciasteczek HIT®. Unikalne połączenie herbatników HIT® z kawałkami mlecznej czekolady zatopione w delikatnych, kremowych lodach to idealna propozycja dla smakoszy lodowych deserów. McFlurry HIT® to delikatne kremowe lody z ciasteczkami HIT®, kawałkami mlecznej czekolady i jedną z trzech polew: truskawkową, karmelową albo czekoladową. Drugą nowością o smaku HIT® w deserowym menu jest Lodowe Marzenie, czyli wyśmienite połączenie lodów z ciasteczkami HIT®, mleczną czekoladą, polewą oraz delikatną bitą śmietaną. Połączenie lodów śmietankowych i znanych ciasteczek HIT® to doskonała propozycja letniego deseru.  W letniej aurze chcemy celebrować chwile z przyjaciółmi a najnowsze połączenie, wykorzystane w deserach McDonald’s z dodatkiem ciasteczek HIT® z pewnością będzie kojarzone z radością tych momentów.

Dla naszych Czytelników mamy do rozlosowania 10 zestawów, a w każdym jedno podwójne zaproszenie na deser  McFlurry HIT i 3 bonifikarty – karty zniżkowe na ofertę klasyczną McDonald’s.

Aby je otrzymać, należy wysłać sms pod numer 72051 (2 zł + VAT), o treści: Express. po kropce Mc Donalds HIT  oraz imię i nazwisko. Na sms-y czekamy do 20 czerwca, do godziny 12.00.

Rozwiązanie konkursu z  numeru 23

Książki „Kosmiczny poradnik życia na Ziemi” otrzymują: Alicja Leśnik, Ewa Brdeja, Zofia Łabędzka, Maciej Tokarzewski,

Artur Rogoś

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ