Projekt edukacyjny Moja Pierwsza Wizyta w Kinie zaprasza najmłodszych widzów na pogodne animacje. Odwiedziny w Multikinie mogą być pouczającym sposobem na celebrowanie wiosennej aury. Zapraszamy Przedszkola do zapoznania się z odświeżonym repertuarem.

Aktualny repertuar projektu edukacyjnego Moja Pierwsza Wizyta w Kinie pełny jest wiosennych akcentów. Przygody znajomych i lubianych bohaterów klasyki polskiej animacji, wśród nich Bolka i Lolka czy Pampaliniego – łowcy zwierząt, mogą rozbudzić w przedszkolakach marzenia o podróżowaniu oraz zachęcić do próbowania przeróżnych sportów. Reksio podejmuje wyzwanie wiosennych porządków w swojej budzie, przerwie mu w tym jednak… wiosenne zauroczenie. Natomiast zajączek Parauszek wraz z przyjaciółmi postanowią posprzątać las i nauczą małych widzów, co to znaczy być ekologicznym. Uroczy leśni bohaterowie pokażą również Przedszkolakom, jak przygotować piknik!

W repertuarze znaleźć można także wiele innych ciekawych propozycji, wśród nich filmy pełnometrażowe o wielkim marzeniu chłopca, aby mieć psa („Hokus-pokus, Albercie Albertsonie”) albo o perypetiach małych przyjaciół – Kacpra i Emmy.

W ramach Mojej Pierwszej Wizyty w Kinie na przedszkolaki czekają także inne pouczające atrakcje – zwiedzanie najciekawszych zakamarków kina oraz filmik edukacyjny w przystępny sposób opowiadający o zasadach kinowego savoir-vivre’u.

Zapraszamy przedszkolnych nauczycieli do kontaktu z lokalnym specjalistą ds. rezerwacji grupowych z co najmniej 10-dniowym wyprzedzeniem, w celu wyboru repertuaru filmowego oraz dogodnego dla Państwa terminu pokazu.

Cena biletu: 11 PLN

 

Zobacz również: