Już od kilku dni w salach fitness w studiach McFIT świat realny i wirtualny stopią się w jedną rzeczywistość. Uczestnicy zajęć odczują na własnej skórze efekt wciągnięcia do świata treningu dzięki efektom wizualnym i dźwiękowym w jakości kinowej.

raz z CYBEROBICS® McFIT wprowadza na rynek europejski nową markę, która całkowicie zrewolucjonizuje wirtualny trening i da początek nowej epoce zajęć fitness. Na start serii w ponad 150 studiach McFIT w Polsce, Niemczech, Austrii, Hiszpanii i we Włoszech dostępnych będzie 30 kursów CYBEROBICS® i ponad 400 jednostek treningowych tygodniowo. W Polsce zajęcia CYBEROBICS®oferować będą wszystkie studia sieci.

 CYBEROBICS® odznacza się bogatą ofertą kursów nagranych w zapierających dech w piersiach sceneriach z udziałem najlepszych trenerów USA. Wśród trenerów znajdują się prominenci, tacy jak najpopularniejsza niemiecka instruktorka pilatesu Barbara Becker, trener personalny gwiazd David Kirsch czy gwiazda Hollywood Kate Hudson.W ramach swoich kursów Kate’s Beach Body WorkoutiKate’s Total Body Workoutaktorka i miłośniczka fitnessu demonstruje swoje ulubione ćwiczenia na tle malowniczej plaży Malibu.

– W ramach CYBEROBICS® oferujemy naszym Klientom zajęcia grupowe przyszłości. Na kursach ćwiczący udadzą się w najciekawsze miejsca USA, takie jak Dolina Ognia, Muscle Beach czy Malibu Beach, gdzie kręcono m.in. Słoneczny patrol. Zajęcia prowadzą charyzmatyczni trenerzy, z których każdy zmotywuje uczestników na swój własny niepowtarzalny sposób. Dzięki temu trenujący mogą zapomnieć o codzienności i skupić się całkowicie na treningu –  wyjaśnia Pierre Geisensetter, rzecznik prasowy McFIT.

 Nakłady na produkcję były porównywalne z tymi na produkcje kinowe, a w planach są już kolejne kursy. Niedługo na przykład w ofercie znaleźć się mają także zajęcia zorientowane na zdrowie.