Barbara Krafftówna – znana milionom widzów jako Honoratka z serialu „Czterej pancerni i pies” i Stolnikowa Makowiecka z „Przygód pana Michała” – obchodzi 70-lecie pracy artystycznej. Z okazji jubileuszu TVP Seriale zaprasza na program „Barbara Krafftówna – 70 lat na scenie”. Emisja w niedzielę 3 kwietnia o godz. 17.25
w TVP Seriale.

 Barbara Krafftówna debiutowała w 1946 roku w Gdyni w „Homerze i Orchidei” Tadeusza Gajcego. Jej rola Felicji w filmie „Jak być kochaną” (gdzie zagrała w towarzystwie Zbigniewa Cybulskiego) jest uznawana za jedną z najlepszych kreacji aktorskich w historii polskiego kina. Sławę przyniosły Aktorce role w serialach „Czterej pancerni i pies” i „Przygody pana Michała” oraz występy w „Kabarecie starszych panów”.

 

O najważniejszych wydarzeniach ze swojej kariery jubilatka opowie w TVP Seriale. Gośćmi programu będą artyści, z którymi spotykała się na planie filmowym i scenie kabaretu, m.in.: Magdalena Zawadzka, Bohdan Łazuka, Małgorzata Pieńkowska, Robert Moskwa, Małgorzata Potocka, Piotr Żurawski, Michał Żurawski, Remigiusz Grzela.

Premiera programu „Barbara Krafftówna – 70 lat na scenie” w TVP Seriale w niedzielę 3 kwietnia o godz. 17.25.

 

 

Zobacz również: