Jakimowicz
Zdjęcie podglądowe. TV Republika, Youtube

Po tym, co widzowie zobaczyli na antenie TVP Info znów się gotuje. Przeciwnicy Telewizji Publicznej są oburzeni do granic wytrzymałości po tym, co wyprawiał podczas telewizyjnego poranka Jarosław Jakimowicz. Były aktor, a obecnie dziennikarz Telewizji Publicznej nie tylko bezlitośnie zakpił z Krystyny Jandy, ale też zaczął ją parodiować.

Jarosław Jakimowicz kpi z Krystyny Jandy, ale nie tylko

Jakimowicz był jedną z osób, które na antenie TVP Info komentowały zamieszanie ze szczepionkami na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. O sprawie aktorów i innych osób, znanych z pierwszych stron gazet pisaliśmy przed kilkoma dniami. W pewnym momencie Jarosław Jakimowicz rzucił: „Mam gdzieś panią Jandę, żenada”. Na tym jednak nie zamierzał składać broni i kontynuował atak na artystkę. Wielu Internautów zauważa, że przekroczył granicę dobrego smaku. W pewnym momencie Jakimowicz do ostrych słów, dorzucił także parodiowanie Krystyny Jandy.

„Jak dodał, nie wierzy również w szczerość żalu, jaki aktorka wyraziła na antenie TVN. Jego zdaniem, zachowanie aktorki było wyreżyserowane. Po przerwie Jakimowicz zaczął parodiować Krystynę Jandę, odgarniając włosy i mówiąc w podobny sposób, jak aktorka” – czytamy komentarz do zachowania Jakimowicza na stronie internetowej gazety „Wprost”.

ZOBACZ KONIECZNIE: Lekarka z WUM przerywa milczenie, pisze o bagnie. „Za ten wpis pewnie mnie zwolnią ale KUR*A MAĆ”

To nie pierwszy raz, kiedy Jarosław Jakimowicz wytacza najcięższe działa w kierunku, de facto, kolegów i koleżanek z branży. Przecież sam zaczynał od aktorstwa.

„Dokładnie Ci sami ludzie piszą dokładnie to samo broniąc Polańskiego który wykorzystał sexualnie 13 latkę ‼️ przecież takie filmy ważne…. nakręcil…. zasłużony ZENADA, KOMEDIA ‼️a jak się tak patrzy na tą plejadę gwiazd to na oko widać, że coś ich jeszcze łączy co…” – uderzył w artystów Jarosław Jakimowicz na swoim Instagramie.

źródło: Wprost, Instagram, mat. prasowe

POPULARNE TEMATY:

  1. GIS wydał ostrzeżenie. Chodzi o popularny ser, pod żadnym pozorem go nie spożywaj
  2. Legenda „Wielkiej Gry” atakuje TVP. Takich słów nikt się po niej nie spodziewał. Ostro
  3. Edyta Pazura jest nieuleczalnie chora. Zamieściła poruszające zdjęcie
  4. Nie żyje twórca Papa Dance. Polsat News potwierdził najgorsze
  5. Natalia Siwiec pokazała mamę i siostrę. Jak dwie krople wody! (FOTO)

Zobacz również: