Natalia Siwiec siostra i mama
Natalia Siwiec na zdjęciu z siostrą i mamą.

Święta Bożego Narodzenia to dla większości czas spotkań z najbliższą rodziną. Z tego samego założenia wyszła także Natalia Siwiec, która Święta spędziła między innymi z mężem, córeczką a także siostrą i mamą. Nie zabrakło oczywiście pamiątkowej fotografii. Ta szczególnie wpadła w oczy fanów Natalii Siwiec, gdyż widać niesamowite podobieństwo pomiędzy wszystkimi kobietami.

Natalia Siwiec na zdjęciu z mamą i siostrą – trudno je rozróżnić!

Przy wigilijny stole Natalia Siwiec zasiadła z mężem, córeczką Mią oraz swoją mamą i siostrą, która też spodziewa się dziecka.

Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia są szczególnie ważne dla Natalii Siwiec. W mijającym już roku sporo czasu spędziła poza domem i Polską. Postawiła na rozwój swojej kariery, a napływające lawinowo zlecenia spowodowały rozłąkę z rodziną. W Święta, jak widać ze zdjęć, udało jej się jednak spędzić sporo czasu razem, w ciepłym i miłym gronie rodzinnym.

Natalia Siwiec „pstryknęła” też pamiątkowe zdjęcie. Na którym widzimy cztery osoby. Piąta – córka jej siostry Malwiny Siwiec jest w drodze.

Trzeba przyznać, że wszystkie kobiety są niesamowicie do siebie podobne. Na pierwszy rzut oka trudno rozróżnić Natalię Siwiec od jej siostry Malwiny. Widać, że obie panie geny odziedziczyły po swojej mamie. Zresztą, zobaczcie sami poniżej.

[irp]

„Te geny”, „Wow mama piękna to i córki śliczne”, „Dziewczyna z brzuszkiem jaka podobna do Natalii”, „Widać po kim córki tak piękne”, „Śliczną ma pani siostrę i mamę” – piszą w komentarzach zachwycone fanki Siwiec.

U Natalii Siwiec nie zabrakło też istnie świątecznej atmosfery i prezentów. Widać, że Święta Bożego Narodzenia są szczególnie ważne dla gwiazdy. Zwłaszcza po roku, w którym tak naprawdę dla mamy i siostry miała naprawdę niewiele czasu.

https://www.instagram.com/p/CJMMdG2JCqA/

[irp]

[irp]

Zobacz również: