Katarzyna Cichopek zanotowała wpadkę

M jak miłość to wciąż jeden z ulubionych seriali Polaków, a Katarzyna Cichopek gra w nim Kingę od samego początku, czyli od roku 2000. Wszystko jednak ma swój koniec, a na taki plan jest już gotowa sama aktorka. Właśnie przekazała to w ostatnim wywiadzie z Wideoportalem.

Co planuje Katarzyna Cichopek po „M jak miłość”?

Serial TVP cieszy się nieustającą popularnością, a Katarzyna Cichopek już kilkanaście lat temu wyrosła na jego prawdziwą gwiazdę. To dzięki „M jak miłość” kariera Cichopek nabrała gigantycznego rozpędu. Aktorka zdaje sobie jednak doskonale sprawę, że w listopadzie serial będzie świętował 21-lecie emisji. Jako jedna z nielicznych Cichopek wciąż jest w obsadzie od początku, choć po drodze „wykruszyło” się wielu jej kolegów i koleżanek. „Jestem zaskoczona, że to jest 21 lat.” – powiedziała na łamach wideoportal.tv Katarzyna Cichopek, przyznając, że jest zaskoczona tak długą emisją i sukcesem „eMki”.

To już tak długo, że Cichopek zaczęła myśleć o planie B. Doskonale wie, że nic nie trwa wiecznie. Wszystkich fanów „M jak miłość” uspokajamy, że Katarzyna Cichopek nie zamierza odchodzić z serialu, ale w razie „w” jest gotowa na taką ewentualność. „Ja zawsze mam plan B, dlatego stworzyłam własną markę. Natomiast ja mam głowę pełną pomysłów. Zawsze liczyłam się z tym, że produkcja nie będzie trwała w nieskończoność.” – przyznała na łamach Wideoportalu.

„I liczę na to, że to jeszcze oczywiście wiele lat wspaniałych przed nami. Ale show-biznes jest zaskakujący. Zawsze trzeba gdzieś z tyłu głowy myśleć o tym, a co, jeśli…” – dodaje Cichopek.

Na całe szczęście dla wszystkich fanów „M jak miłość” nic nie wskazuje na to, aby serial miał się skończyć. Wciąż przecież notuje świetną oglądalność, a Cichopek gra jedną z ulubionych postaci, którą doskonale od ponad dwóch dekad kreuje. Sama dzieli obowiązki serialowe, z obowiązkami rodzinnymi, domowymi a także prowadzeniem Pytania na Śniadanie. Nie przeszkadza jej to, bowiem lubi wir obowiązków. „Czuję się swobodnie, czuję się jak w domu. Lubię rozmawiać z ludźmi. Bardzo interesują mnie wszystkie tematy, które poruszamy.” – przyznała na temat swojej drugiej roli, jaką właśnie jest bycie prezenterką w Pytaniu na Śniadanie.

źródło: Wideportal.tv

Zobacz również: