lekarze i pielęgniarki

Skandalu wokół Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego ciąg dalszy. Po ostatnich publikacjach prasowych ruszyła lawina nazwisk, między innymi aktorów, którzy poza kolejnością zaszczepili się przeciwko koronawirusowi. Teraz milczenie przerywa jedna z lekarek pracujących na WUM. Padają ostre słowa.

Lekarka z WUM nie szczędzi słów krytyki

Krystyna Janda i Leszek Miller zapoczątkowali lawinę nazwisk, która storpedowała opinię publiczną. Chodzi o polityków, aktorów, piosenkarzy a nawet ich rodziny. Osoby te nie będąc członkami tzw. „grupy 0” zaszczepiły się przeciwko koronawirusowi. O kulisach całej sprawy opowiada lekarka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jak sama pisze, nie boi się zwolnienia z pracy, bowiem wtedy dopiero będzie mogła wyciągnąć na światło dzienne także inne afery.

„W bardzo głębokim miejscu mam poprawność polityczną. Jestem lekarką, pracuję na WUM. Za ten wpis pewnie mnie zwolnią ale KUR*A MAĆ” – rozpoczęła swój wpis Pani Maja, lekarka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

ZOBACZ TAKŻE: GIS wydał ostrzeżenie. Chodzi o popularny ser, pod żadnym pozorem go nie spożywaj

Dalej jest jeszcze ostrzej. Pani Maja dochodzi też do fragmentu odnośnie szczepionek na koronawirusa, a właściwie artystów, którzy ostatnio zaszczepili się poza kolejnością.

„Znam swiat celebrytow b. Dobrze. Ich życie gna milion razy szybciej niż nasze i do tego na innej orbicie. Większość z nich uwazay, że im sie należy wszystko., wdzięczności nie będzie” – wyprowadza pierwszy cios lekarka WUM.

Po chwili dodaje też: „Podsumowując.1. zabraliście dla mnie szczepionkę. I tego wam nie zapomnę, 2 Spróbjcie wywalicie mnie z pracy za ten wpis to będę mogła w końcu poopowiadać co tam robicie. Chcę uczyć, chcę byc opiekunką @skn_psychiatria ale mam dość, że nikt nie potępił imiennie tego bagna, które sie zadziało. OPAMIĘTAJCIE SIĘ. To czasy MS, PATRZYMY WAM NA RĘCE”.

Cały wpis lekarki możecie zobaczyć poniżej pod zdjęciem.

https://www.instagram.com/p/CJit5woM9AJ/

ZOBACZ KONIECZNIE

  1. Nie żyje twórca Papa Dance. Polsat News potwierdził najgorsze
  2. Ojciec Rydzyk znów błaga o pomoc. „Mamy problemy”
  3. Olbrzymia radość w polskiej kadrze. Drugi ze skoczków został ojcem
  4. Atak zimy w Polsce. Temperatura spadnie rekordowo poniżej zera. Wiadomo, kiedy
  5. Brzydula 2. Wiemy co wydarzy się w kolejnych odcinkach!

Zobacz również: