naEKRANIE.PL/fot. TVN/TOMASZ URBANEK EAST NEWS

BrzydUla 2 zawojowało ekrany Polaków. Po przerwie świątecznej wszyscy czekają na powrót Uli Cieplak na antenę TVN7. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach?

Twórcy kolejnej odsłony BrzydUli zostawili swoim widzom ogromny niedosyt tuż przed świąteczną przerwą. Zwłaszcza, że w tzw. między czasie sporo się wydarzyło. Warto tu zaznaczyć, że kontynuacja serialu zebrała przed ekranami naprawdę sporą publiczność. Dlatego też sam zaczątek kolejnych odcinków po latach był dość dużym „kopem”, zwłaszcza dla fanów poprzedniej serii.

BrzydUla 2 – co w kolejnych odcinkach?

Przypomnijmy, że to tej pory naprawdę sporo wydarzyło się w życiu Dobrzańskich. Nie dość, że firma chyli się ku upadkowi, zaś małżeństwo Uli i Marka przeżywa kryzys. Robi się nieciekawie w ich życiu, jednak wystarczająco intrygująco dla widzów. Pytanie tylko; co będzie dalej?

„W kolejnych odcinkach Ula Dobrzańska walczy nadal o firmę F&D, próbując znaleźć sposób na to, by odzyskać wciąż jej niechętnego Marka. Historia jednak bardziej skupia się na zawodowych problemach, które kręcą się wokół korporacji Huu. Takim sposobem po dłuższej przerwie powraca Violetta Kubasińska-Huu grana przez Małgorzatę Sochę” – piszą twórcy portalu naekranie.pl.

Co więcej dziennikarze portalu uchylili rąbka tajemny, jeśli chodzi o zdjęcia z planu! Pojawiły się sceny z wspomnianych już odcinków numer 65 i 66, które zaczną się ukazywać kolejno 4. i 5. stycznia na antenie stacji TVN7. [ZOBACZ GALERIĘ naEKRANIE.pl]

[irp]

[irp]

Zobacz również: