Wielkimi krokami zbliża się już premiera pierwszego odcinka serialu BrzydUla 2. Dzięki Julii Kamińskiej, wcielającej się w tytułową rolę, mamy wgląd do tego co dzieje się na planie serialu.

Drugi sezon, a właściwie druga odsłona serialu BrzydUla ma się ukazać w ramówce stacji TVN 7 już 5 października. Fani ze zniecierpliwieniem czekają na nowe odcinki produkcji. Warto wspomnieć, że przygody bohaterów BrzydUli kilka lat temu cieszyły się ogromną sympatią. A co ważne także sporą oglądalnością. Stąd decyzja władz stacji, aby po niemal 10 latach przywrócić Ulę Cieplak na ekrany Polaków. Innymi słowy telewidzowie z dużą aprobatą przyjęli wiadomość o kontynuacji serialu. Jeśli chodzi o porę emitowania tu niewiele się zmieniło. Serial będzie emitowany niezmiennie od poniedziałku do piątku o godzinie 20.

BrzydUla 2 – jak nastroje na planie?

Julia Kamińska regularnie publikuje relacje z planu BrzydUli. Jak widać sami fani tego oczekują. Co więcej Całkiem niedawno aktorka wstawiła wpis, w którym pytała wielbicieli Uli Cieplak czy chcieliby zobaczyć jej pełną charakteryzację do roli (jak już wiemy w tym sezonie główna bohaterka znów zmieniła swój wygląd). Jak się domyślacie odbiór był bardzo pozytywny, dlatego też już kilka dni później Julia opublikowała film, w którym mogliśmy zobaczyć poszczególne etapy metamorfozy w „brzydulę”.

Podobnie było teraz, nie musieliśmy długo czekać na kolejną dawkę wrażeń z planu zdjęciowego serialu. Julia Kamińska udostępniła kilka nagrań, na których znajdują się między innymi Magdalena Koleśnik (nowa postać w serialu) i Łukasz Garlicki. Jak na razie na filmikach nie widzimy żadnych nowych konkretów dotyczących fabuły, jednak to tylko kwestia czasu, kiedy czujni fani wyłapią kolejne znaczące drobiazgi.

Pierwsze odcinki już prawdopodobnie są nagrane i montowane, reszta jednak wciąż jest kręcona. Bowiem jak wiadomo na ten sezon planowane jest 180 odcinków. Widać jednak, że na  planie planuje bardzo pozytywna atmosfera, a odcinki kręcą się zgodnie z planem.

Warto dodać, że już od dłuższego czasu jest dostępny najnowszy, a właściwie pierwszy, zwiastun nowego sezonu BrzydUli. Kto jeszcze nie obejrzał, niech zrobi to już teraz!

Zobacz również: