polscy skoczkowie
Grzegorz Momot, PAP

Olbrzymia radość w kadrze polskich skoczków narciarskich przed kończącym Turniej Czterech Skoczni konkursem w Bischofshofen. Nasi lotnicy mają powód zadowolenia nie tylko z tego, że liderem cyklu jest Kamil Stoch, a wiceliderem Dawid Kubacki. Ten drugi został kilka dni temu ojcem, a teraz do tego grona dołączył Klemens Murańka. „Klimek” pokazał zdjęcie swojego drugiego synka.

Klemens Murańka został ojcem po raz drugi, pokazał zdjęcie dziecka

Kamil Stoch prowadzi, a Dawid Kubacki jest wiceliderem 69. Turnieju Czterech Skoczni przed ostatnim konkursem, który zostanie rozegrany na skoczni w Bischofshofen. Z sukcesu kolegów cieszy się naturalnie Klemens Murańka, który sam jest w klasyfikacji nieco dalej, bo na 28. miejscu. Ma jednak inne powody do ogromnej radości, a mianowicie narodziny drugiego syna.

Klemens Murańka poinformował na swoich mediach społecznościowych o narodzinach drugiego syna. Potomek 26-latka przyszedł na świat właśnie dzisiaj – w poniedziałek. „Klimek” pęka z dumy, czemu nie można się dziwić.

„Może wczorajszy występ nie zalicze do udanych,ale dzisiejszy dzień mogę zaliczyć jak najbardziej do udanych bo urodził mi się drugi syn!!” – poinformował właśnie Murańka na swoim Instagramie.

GRZEJE TERAZ: Atak zimy w Polsce. Temperatura spadnie rekordowo poniżej zera. Wiadomo, kiedy

Syna Murańki widzimy na powyższym zdjęciu. Z gratulacjami w komentarzach pospieszyli jego znajomi: Justyna Żyła, Jakub Wolny czy Izabella Małysz. Wszyscy napisali krótkie, ale jakże wymowne: „Gratuluje!”.

Klemens Murańka nie liczy się już w klasyfikacji generalnej Turnieju Czterech Skoczni, ale kto wie, czy narodziny syna nie dadzą mu pozytywnego kopa w kończącym TCS konkursie w Bischofshofen. Tak stało się w przypadku Dawida Kubackiego. Kilka dni temu urodziła się jego córka Zuzanna, a forma „Mustafa” eksplodowała w mgnieniu oka. Skoczył w Ga-Pa rekord skoczni, a teraz walczy o końcowy triumf i obronę tytułu w Turnieju Czterech Skoczni.

Klimkowi gratulujemy i naturalnie ściskami kciuki za wszystkich biało czerwonych, nie mogąc doczekać się już nadchodzącego konkursu.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Piotr Żyła znów rozbawił do łez. Zrobił to przed kamerami, poszło na żywo
  2. Tragedia pod osłoną nocy. Nie żyje 17-latka, cztery młode osoby walczą o życie
  3. Tak wygląda dom Maryli Rodowicz. Wnętrza robią piorunujące wrażenie
  4. Kolejni aktorzy zaszczepieni poza kolejką. Padły cztery nazwiska
  5. Maleńczuk przeprasza za Polskę. Chciał emigrować, teraz mówi o wojnie o nasz kraj

Zobacz również: