Maciej Maleńczuk
By Bieniecki Piotr - http://www.fototeo.pl Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=51007221

Maciej Maleńczuk nie przestaje zaskakiwać. Wokalista dał się poznać od strony kontrowersyjnych wypowiedzi i konsekwentnie podążą tą ścieżką. Najpierw mówił, że chce emigrować z Polski, a teraz zapowiada wojnę o nasz kraj. Część Internautów jest zdegustowana słowami Maleńczuka.

Maciej Maleńczuk znów szokuje: „Nadchodzi wojna o nasz kraj”

Wokalista słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi. Jeszcze dwa lata temu Maciej Maleńczuk na łamach Gazety Wyborczej mówił, że nienawidzi Prawa i Sprawiedliwości i rozważa emigrację z Polski. Jako powód podawał to, że PiS chce wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej. „Człowiek będący na pewnym poziomie powinien też patrzeć na to, co się dzieje wokół niego. Jego zdaniem, myśląc szerzej, w Polsce żyje się teraz mniej wygodnie” – cytuje słowa Maleńczuka portal dorzeczy.pl.

Teraz widać, że jego nienawiść do partii Jarosława Kaczyńskiego jeszcze bardziej się wzmogła. A to dlatego, że Maciej Maleńczuk kolejny raz zaszokował opinię publiczną. Postanowił przeprosić swoje córki za… Polskę. „Przepraszam za to, że wpakowałem je w świat, gdzie młodzież musi demonstrować w obronie praw kobiet, inaczej myślących niż władza i praw LGBT” – przyznał wokalista na łamach „Twojego Stylu”.

Zainteresuj się także: Atak zimy w Polsce. Temperatura spadnie rekordowo poniżej zera. Wiadomo, kiedy

Interesująca jest także wypowiedź Maleńczuka dla Rzeczpospolitej i tutaj, szokuje najbardziej. „Nadchodzi wojna. Ta wojna już trwa. Mam nadzieję że nikt nie zginie. Nadchodzi wojna o nasz kraj. (…) Jestem kosmopolitą, ale jestem też patriotą – bo tu żyje i tworzę” – mówi o swoich odczuciach Maciej Maleńczuk.

Co myślicie o takich słowach artysty? Czy ma rację, czy jednak, jak twierdzą zwolennicy obecnej władzy, Maciej Maleńczuk szuka taniego poklasku, a na czym zbić kapitał, jak nie na tym co jest modne – na krytyce Prawa i Sprawiedliwości?

źródło: dorzeczy.pl, Twój Styl, Rzeczpospolita

POPULARNE TEMATY:

  1. Piotr Żyła znów rozbawił do łez. Zrobił to przed kamerami, poszło na żywo
  2. Tragedia pod osłoną nocy. Nie żyje 17-latka, cztery młode osoby walczą o życie
  3. Tak wygląda dom Maryli Rodowicz. Wnętrza robią piorunujące wrażenie
  4. Wojna wisi w powietrzu? Iran donosi o możliwym spisku Izraela i Stanów Zjednoczonych
  5. Wyciekły planu rządu. Wiadomo, co zrobią po 17 stycznia

Zobacz również: