Piotr Żyła

Piotr Żyła jest nie do podrobienia. Nie dość, że popularny „Wiewiór” w ostatnim czasie imponuje dalekimi skokami, to jeszcze do tego świetnie bawi się przed kamerami. Jego kolejne popisy mogliśmy śledzić podczas trzeciego konkursu tegorocznego Turnieju Czterech Skoczni, rozgrywanego na skoczni w Innsbrucku. Zobaczcie nagranie, które rozbawi Was do łez.

Jego nie da się nie lubić. Piotr Żyła znów to zrobił

Konkurs w Innsbrucku nasi skoczkowie będą wspominać miło. Zwyciężył w nim Kamil Stoch, a Dawid Kubacki zajął trzecie miejsce. Najważniejsze jest jednak to, że Stoch objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej Turnieju Czterech Skoczni, a Dawid Kubacki jest na drugim miejscu. Czyżby Polacy szykowali nam w tym roku dublet?

Dobrymi skokami popisał się także Piotr Żyła i jak na niego przystało, tryskał humorem. Nie tylko w wywiadzie po zakończeniu konkursu, ale także w trakcie oczekiwania na swój drugi skok. Żyła ostatecznie zajął miejsce tuż za podium – czwarta, ale to co zrobił w parze z Andrzejem Stękałą rozbawiło dosłownie wszystkich. Nagranie z Eurosportu (publikujemy je na końcu artykułu) obiega świat w błyskawicznym tempie. Czy teraz ktoś ma wątpliwości, kto jest największym żartownisiem w stawce Pucharu Świata w skokach narciarskich?

Piotr Żyła w trakcie oczekiwania na drugi skok postanowił urządzić sobie mały trening bokserski z Andrzejem Stękałą. Podczas gdy Kamil Stoch przygotowywał się mentalnie, Żyła postawił na solidną rozgrzewkę, połączoną z pewną dawką humoru. Jak widać, to jest to, co napędza „Wiewióra”. Wszystko możecie zobaczyć na nagraniu poniżej. Eurosport na swoich profilach społecznościowych zażartował nawet, że do całej sytuacji pasowałby podkład muzyczny z popularnego filmu Rocky z Sylvestrem Stalone’m. Chodzi oczywiście o utwór „Eye of the Tiger”.

[irp]

[irp]

Zobacz również: