Tadeusz Rydzyk

Tadeusz Rydzyk to duchowny, który budzi różne emocje. Z jednej strony ma zagorzałe grono zwolenników, podziwiające imperium, jakie zbudował, a z drugiej, spotyka się ze sporą krytyką. Teraz jednak przekazał wstrząsające wieści dla swoich zwolenników. Chodzi o bardzo ważny dzień, który nadchodzi wielkimi krokami.

Tadeusz Rydzyk wydał komunikat, dla wielu to szok

Ojciec Rydzyk, jak dobrze wiadomo to osoba stojąca za tak wielkimi projektami, jak Radio Maryja, Telewizja Trwam czy Fundacja Lux Veritatis. W ostatnich w odniesieniu do Rydzyka pojawiało się wiele publikacji. W zdecydowanej większości z nich mówiono o olbrzymich państwowych dotacjach do jego interesów. Teraz jednak Tadeusz Rydzyk usłyszał dużo gorsze informacje.

ZOBACZ!  Znaleziono zwłoki księdza. "Widoczne obrażenia głowy"

Chodzi o 29. urodziny Radia Maryja, które zawsze tłumnie, gromadziły tysiące osób, należących do rodziny Radia Maryja. W tym roku niestety tak nie będzie, a Tadeusz Rydzyk nie traci nadziei, że na przyszły rok, kiedy stuknie okrągła „trzydziestka” uda się ją świętować hucznie.

„Dziękujemy Panu Bogu i Matce Najświętszej za ten dar dla Kościoła, Ojczyzny i naszego Narodu (…) Tegoroczne uroczystości będą przebiegać trochę inaczej niż dotychczas. Nie będzie w tym roku świętowania wielotysięcznej rzeszy w arenie toruńskiej. Jest pandemia i są ograniczenia, ale nie oznacza to, że nie będziemy świętować” – przekazał Tadeusz Rydzyk.

ZOBACZ!  Zwyrodnialec poluje na psy. Obcina im palce. Poszukują sprawcy

W tym roku, świętowanie urodzin Radia Maryja ograniczy się do do specjalnego koncertu. Trzeba przyznać, że dla Ojca Rydzyka to prawdziwy dramat. Nie widzieć tysięcy swoich zwolenników. Czasy są jednak jakie są i sam redemptorysta liczy, że za rok wszystko wróci do normy.

ZOBACZ!  Koszmarny wypadek. Potrącił rowerzystę, a po chwili sam zginął

Zobacz również: