wypadek z udziałem policjanta

W ostatnich dniach jesteśmy świadkami wielu dramatycznych informacji. Wczoraj informowaliśmy o tragicznym wypadku na sankach, wskutek którego zmarł 12-latek. Dzisiaj rozegrał się kolejny dramat. 5-letnia dziewczynka wypadła z okna. Mamy nadzieję, że ta historia zakończy się szczęśliwie. W tej chwili dziewczynka w stanie ciężkim przebywa w szpitalu.

5-letnia dziewczynka w ciężkim stanie. Policja ustala okoliczności

O dramacie, który rozegrał się Wieruszowie (województwo Łódzkie) jako pierwszy napisał portal Interia. „Z balkonu mieszkania na czwartym piętrze w Wieruszowie wypadła 5–letnia dziewczynka. Jej stan lekarze wstępnie określają, jako ciężki, ale stabilny. Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności zdarzenia, do którego doszło dziś rano” – czytamy.

Ze wstępnych ustaleń policji, które przekazał portalowi Interia asp. sztab. Damian Pawlak wynika, że rodzice dziewczynki byli trzeźwi, ale w chwili tragicznego zdarzenia nie było ich w domu. Prawdopodobnie więc dziewczynka była pozostawiona bez opieki.

„Pod nadzorem prokuratora wyjaśniamy dokładne okoliczności tego zdarzenia, również pod kątem narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu” – przekazał policjant.

Na całe szczęście dziewczynka żyje, a jak donoszą lekarze, jej stan określany jest jako ciężki, ale stabilny. Miejmy nadzieję, że młody organizm wygra tę walkę i dziewczynka wróci także do pełnej sprawności. Już dość w ostatnich dniach i tygodniach tragedii związanych z dziećmi.

źródło: Interia

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przerażające odkrycie w jedzeniu z McDonald’s. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  2. Dramatyczna akcja GOPR-owców. Kobieta w samej bieliźnie chciała zdobyć szczyt, teraz walczy o życie
  3. Dlaczego Piotr Żyła został zdyskwalifikowany? Członek sztabu ujawnia szczegóły
  4. Rząd ugnie się pod naciskiem przedsiębiorców? Są przecieki, co może się stać z obostrzeniami
  5. Przed nami wyjątkowo mroźna noc. Wiemy, kiedy zrobi się nieco cieplej

 

Zobacz również: