Małgorzata Godlewska

O tym, jak bardzo kontrowersyjna potrafi być Małgorzata Godlewska wie każdy. Nikt, nawet z osób na co dzień śledzących jej media społecznościowe nie spodziewał się jednak, że znajdzie się tam zdjęcie jej… nagich piersi. Internauci są wyraźnie oburzeni tym faktem i czekają na reakcję serwisu, który usunie fotkę. Czy Godlewska przesadziła? Naszym zdaniem, zdecydowanie tak.

Małgorzata Godlewska pokazuje nagie piersi w sieci

Choć wielu twierdziło, że Małgorzata Godlewska ustępuje nieco popularnością swojej siostrze, Esmeraldzie Godlewskiej, która wystąpiła między innymi na Fame MMA, to nic bardziej mylnego. Dziś Małgorzata bryluje na nagłówkach wszystkich portali internetowych, a na jej profilu na Instagramie bite są kolejne rekordy wyświetleń. Wszystko za sprawą zdjęcia, na którym Godlewska z dumą prezentuje… nagie piersi. Zapewne celebrytka chciała wywołać sporo kontrowersji nagim zdjęciem, ale czy spodziewała się aż takiego odzewu i co tu dużo mówić, negatywnych reakcji? Chyba niekoniecznie.

Zresztą zobaczcie sami i oceńcie, czy Małgorzata Godlewska nie przesadziła. Naszym zdaniem tak. Instagram to nie miejsce na nagie zdjęcia. Nie będziemy jednak aż tak bezpośredni, jak autor jednego komentarza. Stwierdził on, że stosowniejszym miejscem na takie wyskoki jest strona… Pornhub.

Małgorzata Godlewska rzeczywiście poszła na całość i pokazała się nago. Zasłoniła swoje piersi tylko prześwitująca siateczką. Choć zasłoniła to za duże słowo, bowiem na fotce widać je w pełnej okazałości.

Większość komentarzy internautów nie nadaje się do zacytowania, ale wszyscy są zaszokowani i wstrząśnięci tym, co zobaczyli. Choć pojawiają się też opinie, pochlebiające Godlewskiej i jej odwadze. 

„Ale mnie bawią te wasze komentarze 😂😂 najbardziej to te od innych kobiet przez które przemawia zazdrość i ukrywają ja pod płachta moralności. A i również mężczyźni, którzy negatywnie reagują choć w gruncie prawdy zerkną jeszcze z raz czy dwa na zdjęcie później” – pisze jeden z internautów.

  1. Księżna Kate otrzymała cios. Tego konfliktu nikt się nie spodziewał
  2. Masz konto w PKO BP? Możesz być w niebezpieczeństwie, kolejny atak na klientów banku
  3. Julia Wieniawa pochwaliła się jak mieszka. Wschodząca gwiazda pławi się w luksusie

Zobacz również: