85-latka w 2012 roku wyemigrowała do Wielkiej Brytanii. Dziś – jak sama mówi na właśnie życzenie – jest gwiazdą Instagrama. Poznajcie Panią Anię!

Można powiedzieć, że Instagram wraz z Facebookiem i Twitterem u boku to domena XXI wieku. Ostatnimi czasy dogania ich jeszcze TikTok, jednak to wciąż nie to samo. TikTok bowiem to raczej domena 2020 roku, patrząc na czas największej jego popularności. Tak czy inaczej społeczność jaką zbudowały te 3 wspomniane przez nas strony jest raczej poza zasięgiem twórców muzycznej aplikacji.

Jednak wracając do Instagrama. Jest on zdecydowanie w pewien sposób wyjątkowy. Bo nigdy nie będzie on Twitter czy Facebookiem, a z kolei ani Twitter, ani Facebook nigdy nie osiągnie tego co Instagram. Bowiem portal z różowo-filetowym logo jest nastawiony na zupełnie inną grupę odbiorców. Mówią, że to jedynie ładne obrazki, i coś w tym jest. Siła Instagrama to te ładne obrazki, siłą w ogóle są zdjęcia. I te cechę dostrzegła pewna niezwykła kobieta – Pani Ania, która w wieku dobiegającym do dziewięćdziesiątki postanowiła zostać gwiazdą Instagrama. Może to brzmi nieco trywialnie, jednak to prawda. Dziś 93-letka ma już przeszło 30 tysięcy obserwatorów na swoim profilu.

Instagram: 93-letnia Pani Ania robi w Internecie furorę!

Pani Ania dołączyła do instagramowej społeczności półtora roku temu. Jak wspomnieliśmy od tej pory zebrała sporą liczbę obserwatorów, bowiem obserwuje ją dokładnie 35,8 tysiąca osób. Co więcej w tym obserwują takie osoby jak np. Katarzyna Zielińska czy Agata Młynarczyk. Jak można wywnioskować z jej konta jest ona ogromnie sympatyczną osobą i, mimo wieku, świetnie sobie radzi. Choć jej konto prowadzi zapewne ktoś młodszy, ona sama jest bardzo zaangażowana w internetową działalność.

„Mam na imię Ania i w wieku 85 lat wyemigrowałam do UK. Kiedy stuknęły mi 92 lata zapragnęłam mieć konto na Instagramie. Pokażę, że jest to możliwe❤” – wita nas na swoim Instagrmie Pani Ania.

Jej konto przypomina nieco pamiętnik. Pojawiają się tam jej aktualne zdjęcia i przeżycia. Niedawno podzieliła się z fanami fotografiami z wycieczki do Szkocji. Wywołało to – jak i zazwyczaj – falę pozytywnych komentarzy.

93-letnia Pani Ania jednak nie jest tak do końca „nieodkryta”. Już kilka tygodni temu pojawiła się ona jako gość w programie Pytanie na Śniadanie stacji TVP. Relację z tego wydarzenia również umieściła na swoim profilu. Co ciekawe i całkiem zabawne gwiazda Instagrama dodała też film, na którym ogląda właśnie fragment programu. Warto dodać, że z racji wieku Pani Ania ma spore problemy zdrowotne. Jednak nie przeszkadza jej to, aby cieszyć się nawet z najdrobniejszych rzeczy. Zajrzyjcie na jej profil, ta kobieta potrafi poprawić nawet najgorszy dla nas dzień!

Zobacz również: