Magda Gessler

Może i to nie jest najlepszy czas na rozwój własnego interesu, ale w końcu kto nie chciałby współpracować samą Magdą Gessler? A tak zupełnie na poważnie; właśnie dowiedzieliśmy się o nowym biznesie restauratorki.

Magda Gessler oprócz specyficznej osobowości ma coś jeszcze. Coś co przyznają jej nawet ci, którym daleko do bycia jej fanem. Tym czymś jest żyłka do biznesu. Mianem Królowej TVN nie została opatrzona tylko ze względu na kilkanaście rozbitych talerzy czy kulinarny talent, o którego przyznanie też długo Gessler musiała się postarać. Media nie przyznają tytułów za byle co, phi. Magda Gessler kilkakrotnie została nominowana do tytułu osobowości telewizyjnej, z czego raz go zdobyła. W Polsce ma sieć swoich restauracji, działa także za granicą, nie wspominając o rewolucyjnym programie, z którego zasłynęła na antenie TVN oraz kilku innych. A więc kto zabroni jej rozwinąć kolejny interes opatrzony popularnym nazwiskiem?

ZOBACZ TEŻ: Gessler nie dała rady. Dramatyczny finał historii z ostatniego odcinka Kuchennych Rewolucji

„Otwórz kawiarnię pod moim okiem!” – zachęca Magda Gessler w swoim poście na Instagramie. „Własny biznes. Trudne? Ze mną wcale! Poznaj ofertę franczyzy kawiarni i umów się na rozmowę z moim zespołem od zadań specjalnych” – czytamy we wpisie restauratorki.

Co powiedzieli fani na pomysł Magdy Gessler?

Na pewno lepiej niż się spodziewaliśmy. Komentarzy pod wpisem pojawiło się sporo, w tym i tych pozytywnych.

Niektórzy jednak mówili o tym, że obecne okoliczności nie sprzyjają przyjęciu oferty restauratorki. Ktoś inny zasugerował zmianę logo, bowiem jak twierdzi to obecne jest „złe” jak na sieć kawiarni. Pojawił się także jeden od osoby, która odwiedziła jedną z kawiarni pod szyldem Gessler.

 

Zobacz również: