Magda Gessler

Często zdarza się tak, że fani zaciekawieni historiami z oglądanych przez siebie odcinków kulinarnego show sprawdzają co jakiś czas, co słychać u bohaterów programu. Jak prosperują ich restauracje i czy rzeczywiście „Kuchenne rewolucje” odmieniły na dłuższą metę oblicza tych knajp. Niestety, ale historii z odcinka, który został wyemitowany 12 listopada 2020 roku Magda Gessler nie zapisze do udanych. Jak informuje portal o2.pl lokal, który przeszedł rewolucje upadł jeszcze przed… emisją programu. Co ciekawe, gwoździem do grobowej deski nie była wcale szalejąca pandemia koronawirusa.

Magda Gessler nie uratowała tego lokalu, upadł jeszcze przed emisją programu

Czwartkowy odcinek (12 listopada 2020) programu „Kuchenne rewolucje” nagrany został w restauracji Zamek w Szczecinku. Magda Gessler w swoim stylu przeprowadziła tam burzliwą rewolucję. Niestety okazuje się, że poskutkowała ona tylko na krótko. Lokal upadł, a właściciele zamknęli interes zanim program został wyemitowany. Dla właścicieli to dramat, a dla Gessler z pewnością nie jest to powód do chwalenia się.

„(…) Był nagrywany jesienią 2019 roku (…) Dziś już wiemy, że słynna restauratorka nie zdołała uratować tego miejsca przed upadkiem. Lokal zamknięto przed tym, jak szaleć zaczął koronawirus” – czytamy na portalu o2.pl.

Restauracja Zamek znajdowała się nad jednym ze szczecińskich jezior. Jak widać, prosperowała tylko przez kilka miesięcy po „Kuchennych Rewolucjach”. Nie pomogła Magda Gessler. W zapowiedzi do czwartkowego programu przeczytać mogliśmy, że Gessler rusza z odsieczą. Teraz jednak już wiemy, że odsiecz się nie udała, a po sympatycznym miejscu zostało już tylko wspomnienie.

Tak naprawdę nie znając szczegółów ciężko jednak winić znaną restauratorkę. Z pewnością Magda Gessler zrobiła, co mogła, by ratować restaurację Zamek, a na jej upadek złożyło się wiele czynników. Niemniej jednak, już nie pierwszy raz, kiedy lokal po „Kuchennych Rewolucjach” upada. Krytycy Gessler mają dziś pożywkę, aby wytoczyć przeciwko niej armaty, ale jej zwolennicy doskonale pamiętają, że pomogła wielu restauracjom, które bez „Kuchennych Rewolucji” dziś by nie istniały.

źródło: o2.pl, mat. prasowe

  1. Durczok znów szaleje. To niebywałe, jak nazwał Kaczyńskiego. Będzie proces?
  2. Andrzej Piaseczny walnął trzy setki na wizji. Wiadomo co było w środku
  3. Nowy szczep koronawirusa. Przerażające zdjęcia wypłynęły do sieci

Zobacz również: