Andrzej Piaseczny

Bez wątpienia Andrzej Piaseczny swoim zachowaniem zszokował użytkowników popularnego portalu społecznościowego. Jeden z najbardziej rozpoznawanych polskich wokalistów wychylił trzy setki na oczach internautów. 

Andrzej Piaseczny tłumaczy się ze swojego zachowania

Popularny „Piasek” uchodzi raczej za spokojną osobę. Piosenkarz od wielu lat mieszka w swojej wiejskiej posiadłości w Górach Świętokrzyskich. Poza pracą twórczą, Andrzej Piaseczny oddaje się typowo gospodarskim pracom. Artysta hoduje zwierzęta oraz uprawia ekologiczne warzywa i owoce.

Z tego powodu, najnowsze nagranie wokalisty musiało mocno zdziwić niejedną osobę. Otóż na filmiku widzimy jak Andrzej Piaseczny wychyla duszkiem trzy setki napoju, który kojarzy się nam jednoznacznie. Przypuszczalnie wielu z internautów pomyślało sobie w tym momencie, co u licha on wyprawia?!

Okazuje się, że sam Andrzej Piaseczny wytłumaczył swoje niespodziewane zachowanie. „Piasek” wypijając trzy setki podjął się wyzwania, które rzuciła mu znana koleżanka, czyli Tatiana Okupnik. Akcja nosi nazwę „300gCHALLENGE” i ma na celu wsparcie poważnie chorego chłopca.

Co ciekawe, „Piasek” zdradził również co takiego znalazło się w jego kieliszkach. Okazuje się, że to sok cytrynowy. Chociaż Andrzej nie kryje, że wolałby wypić cytrynówkę. Tak czy owak, podczas konsumpcji Piaseczny minę miał taką, jakby rzeczywiście pił coś z procentami.

„Piasek” rzucił wyzwanie młodszym kolegom z branży

Były lider „Mafii” nominował do zabawy dwóch młodych wokalistów, których poznał na planie talent show „The Voice of Poland”. Swoje 300 gram dowolnie wybranego napoju będą musieli wypić Damian Ukeje oraz Michał Szczygieł.

Trzeba przyznać, że z pozoru kontrowersyjne zachowanie „Piaska” bardzo przypadło do gustu użytkownikom Instagrama. Posypały się pozytywne komentarze pod adresem Piasecznego. „Uwielbiam Cię Chłopaku. Mój synuś, lat osiem cytrynkę piją bez zmrużenia oka. Podziwiam go bo sama mam z tym problem BRAWO Ty. Pozdrawiam ciepło.”, „Jak miło oglądać od rana dobro. Dziękuję za tę dawkę pozytywnej energii.”, „Andrzeju, po stokroć uwielbiam.” – zachwycali się postawą artysty internauci.

Nie mamy wątpliwości, że już niedługo kolejne polskie gwiazdy przyłączą się do tej szczytnej akcji. Ciekawe, czy każdy zdecyduje się na sok cytrynowy? A może któryś z celebrytów wybierze inny napój? Jak myślicie?

Zobacz również: