Jasnowidz Jackowski o Wszystkich Świętych

Ostatnie dni są wyjątkowo nerwowe nie tylko dla rządu PiS, ale niemal dla wszystkich zwolenników Zjednoczonej Prawicy. Wszystko zaczęło się niewinnie, bo od głosowania nad tzw. „piątką dla zwierząt”. Sytuacja rozwinęła się na tyle dynamicznie, że teraz, pod znakiem zapytania stanęła przyszłość rządu. Swoje prognozy wygłosili już komentatorzy polityczni, a teraz byka za rogi postanowił wziąć Krzysztof Jackowski. Jasnowidz z Człuchowa przekonuje, że wie, co wydarzy się w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej. I uwaga, bo jego wizja kolejny raz szokuje!

Jasnowidz Jackowski wie, jaka przyszłość czeka rząd PiS

Po ostatnich wydarzeniach w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej, a konkretnie po głosowaniu nad ustawą ws. hodowli zwierząt futerkowych, w Prawie i Sprawiedliwości zawrzało. Jarosław Kaczyński zawiesił w członkostwie kilkunastu polityków PiS, a pod wątpliwość poddaje też sens istnienia koalicji Zjednoczonej Prawicy. Głównie ze względu na Solidarną Polskę. Choć relacje PiS z Porozumieniem również nie należą ostatnio do tych, z gatunku najłatwiejszych.

Co wydarzy się w najbliższych dniach? Czy Mateusz Morawiecki i PiS sformują mniejszościowy rząd? Te pytania rodzą się w głowach setek tysięcy, o ile nawet nie milionów Polaków. Krzysztof Jackowski już wie. Jasnowidz podzielił się swoją wizją na łamach Super Expressu.

Jasnowidz Jackowski nie wietrzy końca Zjednoczonej Prawicy. „Rekonstrukcja rządu nie będzie aż tak duża. Mam wrażenie, że trzy, cztery osoby mogą zostać zmienione” – przyznał najpopularniejszy w Polsce jasnowidz.

Dalsza część jego wypowiedzi rysuje jednak szokujący scenariusz. Czy do rządu zapowiada się spektakularny powrót, prosto z Parlamentu Europejskiego? Krzysztof Jackowski przyznał, że do rządu, jego zdaniem wróci Beata Szydło. Nie wie jednak, jaka funkcje będzie sprawowała. Pod wątpliwość poddaje fakt, by miała zmienić Mateusza Morawieckiego na fotelu premiera. „To by było nieco dziwne, biorąc pod uwagę fakt, że trzy lata temu przestała być premierem” – zastanawia się jasnowidz, choć w swoich myślach zobaczył taki scenariusz.

źródło: Super Express

Pozostałe wiadomości na Newsbook-u

Zobacz również: