Poszukiwania zaginionej Joanny

Policja oraz Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe poszukują zaginionej Joanny Felczak. Kobieta po raz ostatni widziana była 20.09 w pobliżu schroniska Murowaniec. Tak wynika z nagrań monitoringu. Kamery odnotowały także, że poszukiwana Joanna Felczak udała się w kierunku szklaków Czarny Staw/Kasprowy Wierch/Kuźnice. Tam ślad po niej zaginął.

Poszukiwana zaginiona Joanna Felczak

To już 11 dzień poszukiwań zaginionej kobiety. Nikt nie traci jednak nadziei. Dlatego też Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe opublikowało w mediach społecznościowych nagrania z monitoringu. Widać na nich wyraźnie wizerunek oraz także ubiór zaginionej Joanny Felczak.

Ratownicy z TOPR-u oraz policja proszą wszystkie osoby, które w dniu 20.09 oraz później były obecne w tych okolicach, o bardzo dokładne przejrzenie swoich zdjęć i nagrań wideo. Być może na którymś z nich uchwycona została przypadkiem Joanna Felczak. Każdy ślad, nawet najmniejsza wskazówka z pewnością może okazać się kluczowa do jej odnalezienia. Liczymy, że sprawa zakończy się szczęśliwym finałem.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia z monitoringu. Zostały opublikowane na portalu Facebook.

Policja wraz z ratownikami Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego prowadzi intensywne poszukiwania zaginionej kobiety. Sprawdzane są wszystkie sygnały, które dochodzą do zakopiańskiej komendy policji oraz do TOPR-u. Póki co działania nie przynoszą zamierzonego efektu, w postaci odnalezienia kobiety.

W poszukiwaniach zaginionej Joanny Felczak pomagają także funkcjonariusze straży państwowej oraz ochotniczej straży pożarnej. W działaniach poszukiwawczych wykorzystywane są ponadto drony. Teren sprawdza również śmigłowiec Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Do akcji wkroczyły psy tropiące. To wszystko pomaga przeczesywać nawet trudno dostępny teren, oddalony od szlaków turystycznych.

Zaginiona Joanna ma 40 lat, 175 cm wzrostu. Kobieta ma krótkie jasne włosy, niebieskie oczy oraz szczupłą sylwetkę. Ubrana była w niebieską bluzę dresową, granatową koszulkę, czarne legginsy oraz ciemne obuwie sportowe. Na zdjęciach zauważamy także niebieski, nieduży plecak.

Dlatego też, wszystkie osoby, które posiadają informacje, mogące pomóc w odnalezieniu Joanny proszone są o niezwłoczny kontakt z policją lub Tatrzańskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym.

  1. Co dalej z 500 plus? Twarde dane nie pozostawiają najmniejszych wątpliwości
  2. Niebywałe. Unia Europejska wytyka Polakom co powinni zmienić w swoim kraju
  3. Umówiła się na randkę przez Internet. Chwilę później przeżyła chwile grozy
  4. Wygrałbyś w „Milionerach”? Z pozoru proste pytanie sprawiło uczestnikowi sporo kłopotów

Zobacz również: