Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk, czyli Król Disco Polo postanowił na łamach programu Pytanie na Śniadanie pochwalić się, jak mieszka. Piosenkarz od wielu lat ma dom pod Białymstokiem, w miejscowości Grabówka, która jest oddalona o kilka minut od centrum stolicy Podlasia. Trzeba przyznać, że dom, a także ogród Martyniuka robi wrażenie. Widać, że jest w tym i kasa i odpowiedni styl.

Tak mieszka Zenek Martyniuk

Najpopularniejszy w Polsce artysta disco polo na scenie jest wulkanem energii, a w życiu prywatnym zdaje się, że lubi nieco spokoju. Świadczyć może o tym fakt, że Zenek Martyniuk ma dom w spokojnej okolicy pod Białymstokiem. Otacza go piękna przyroda.

Nie ma co ukrywać, ale lider zespołu Akcent od wielu lat jest jednym z najlepiej zarabiających artystów w Polsce. Jego przebój „Przez Twe oczy zielone” bije wciąż rekordy popularności, a sam Zenek Martyniuk nie narzeka także na inne propozycje niż koncertowe gaże.

Król Disco Polo został ostatnio twarzą Media Markt. Według niepotwierdzonych oficjalnie informacji, za kilkadziesiąt sekund klipu miał zainkasować nawet okrągły milion złotych. Kwota ta przyprawia aż o zawroty głowy. Wielu Polaków przez całe swoje życie nie jest jej w stanie zarobić.

Dom Zenka Martyniuka urządzony jest w bardzo eleganckim stylu. Widać, że albo sam artysta, albo też ktoś inny, kto pomagał mu w stylizacji włożył w niego całe serce. Nie da się zauważyć luksusów, jak chociażby marmury, które z pewnością kosztowały miliony.

Zdjęcia domu Zenka Martyniuka

Zresztą zobaczcie sami na zdjęciach poniżej, jak wygląda prywatne królestwo Zenka Martyniuka.

Zaprezentowane powyżej zdjęcia pochodzą z programu „Pytanie na Śniadanie”, opublikowanego w serwisie Youtube.

GORĄCE TEMATY NA NEWSBOOK.PL:

  1. Marzena Kipiel-Sztuka, popularna Halinka Kiepska ma problemy. Wyjawiła całą prawdę
  2. Michał Wiśniewski mógł zarabiać 200 tysięcy złotych. Lider „Ich Troje” przyznaje, dlaczego odrzucił intratną propozycję
  3. Piękna polityk SLD zaszalała. W sieci pojawiły się jej gorące zdjęcia i nagrania
  4. Piotr Woźniak-Starak marzył o tym od dawna. Zyskałby sławę i jeszcze większe pieniądze
  5. Naukowcy z NASA ostrzegają. Potężna asteroida coraz bliżej Ziemi. Znamy jej rozmiary i prędkość

Zobacz również: