Marcin Rola o Szumowskim

Minister zdrowia Łukasz Szumowski złożył dymisję. Nie ma praktycznie minuty, aby ktoś nie komentował w Internecie tejże sytuacji. Swoją opinię wyraził także dziennikarz Marcin Rola, który od wielu lat swoją działalność koncentruje w sieci. Rola wątpi, że Szumowski sam z siebie postanowił odejść z resortu zdrowia.

Marcin Rola podważa autorytarną decyzję Szumowskiego

Jedni chwalą Szumowskiego za walkę z koronawirusem, inni ostro go krytykują, wytykając niejasne sytuacje z przetargami na zakup respiratorów, czy maseczek. Jedno jest jednak pewne, Łukasz Szumowski już dłużej nie będzie ministrem zdrowia. Jak sam poinformował, to jego własna decyzja. Nie mająca związku z oskarżeniami i fałszywą retoryką niektórych mediów. Zwłaszcza tych z kapitałem zagranicznym.

Swoje zdanie wyraził także Marcin Rola. Dziennikarz telewizji internetowej wRealu24.tv wątpi, że Łukasz Szumowski sam podjął decyzję o swoim odejściu. Widzi jednak pozytywy takiego obrotu sprawy. Konkretnie rzecz mówiąc, Rola przejawia nadzieję, że wraz z odejściem Szumowskiego zniesione zostaną niepotrzebne obostrzenia i da to kres straszeniu koronawirusem.

Ewidentnie widać, że ktoś wysoko postawiony przeciągnął wajchę ws. rezygnacji Szumowskiego. Wątpię, że to jego własna decyzja. Miejmy nadzieję, że za tą dymisją pójdzie zniesienie tych idiotycznych restrykcji i potem koniec psedopandemii strachu – napisał Marcin Rola na swoim Twitterze.

GORĄCE TEMATY NA NEWSBOOK.PL:

  1. Kolejny minister odchodzi z rządu PiS. Rozpoczęła się prawdziwa rewolucja, kto następny?
  2. Piękna polityk SLD zaszalała. W sieci pojawiły się jej gorące zdjęcia i nagrania
  3. Naukowcy z NASA ostrzegają. Potężna asteroida coraz bliżej Ziemi. Znamy jej rozmiary i prędkość
  4. Borys Budka przestanie być przewodniczącym Platformy Obywatelskiej? Pojawia się zaskakujące nazwisko jego potencjalnego następcy
  5. Putin traci cierpliwość do Białorusi. Może dojść z pewnością do nagłego zwrotu akcji

Zobacz również: