Aktorka serialu

Uwielbiana przez wszystkich Marzena Kipiel-Sztuka w jednym z ostatnich wywiadów zdecydowała się na szczere wyznanie. Opowiada o swoich problemach. Z pewnością duża część fanów serialu „Świat według Kiepskich” będzie zasmucona tą informacją.

Kipiel-Sztuka, gwiazda serialu „Świat według Kiepskich” ma problemy

Wszyscy fani z utęsknieniem wyczekują na nowe odcinku serialu „Świat według Kiepskich”. W międzyczasie jedyne, co pozostaje fanom to śledzenie losów głównych aktorów kultowego sitecomu stacji Polsat. Nie tak dawno temu media obiegły szokujące informacje o Ryszardzie Kotysie i jego pogarszającym się stanie zdrowia. Teraz na pierwszy plan, jeśli można tak to ująć, wyszła Marzena Kipiel-Sztuka.

ZOBACZ TAKŻE: Jasnowidz Jackowski z trudem powstrzymał łzy. Powiedział coś naprawdę strasznego

Serialowa Halinka Kiepska ma problemy, które nasiliły się w związku z pandemią koronawirusa. O wszystkim donosi Twoje Imperium, które na swoich łamach przekazało zatrważające informacje.

Poprzez wstrzymanie zdjęć do nowego sezonu „Świata według Kiepskich” Marzena Kipiel-Sztuka nie miała się czym zająć. Straciła pracę, a więc logiczne, że miała więcej wolnego czasu. Niestety, ale z jej wypowiedzi, cytowanej przez Twoje Imperium wynika, że nie spożytkowała go najlepiej.

„Przyznaję się bez bicia, że zaczęłam więcej palić. Kopcę jak smok. Na szczęście słyszałam, że francuscy naukowcy mają teorię, że palenie tytoniu chroni przed wirusem” – wyznała w wywiadzie Marzena Kipiel-Sztuka.

Wygląda jednak na to, że tytoń to nie jedyna używka w życiu serialowej Haliny Kiepskiej. Jak sama przyznała, lubi sobie też od czasu do czasu wypić alkohol. Tak między innymi umila sobie oglądanie ulubionych seriali, czy jedzenie obiadu.

Lubię wypić. Oczywiście w granicach zdrowego rozsądku. Nie będę też zaprzeczać, że go spożywam, ani opowiadać banialuków, że sporadycznie delektuję się do obiadu lampką wybornego i oczywiście bardzo drogiego wina. (…) Nie jestem hipokrytką. Potwierdzam zatem, że abstynencja z pewnością mi nie grozi – przekazała Marzena Kipiel-Sztuka.

Fani serialu „Świat według Kiepskich” z niepokojem spoglądają na doniesienia o tytoniowym nałogu serialowej Halinki Kiepskiej. Jak wiadomo, papierosy potrafią poważnie zaszkodzić zdrowiu, a aktorka do najmłodszych już nie należy. W październiku skończy 55 lat. Niepokoi zatem, że coraz więcej pali.

ZOBACZ TEŻ: Gwiazdor „Ich Troje” mógł zarabiać 200 tys. złotych miesięcznie. Wiemy, dlaczego odrzucił szokującą propozycję

źródło: Twoje Imperium

Zobacz również: